Skip to Content

انعکاس 24 ساعته شدن شبکه اترک در خبرگزاریهای استان

شناسه : 350462512

انعکاس 24 ساعته شدن شبکه اترک در خبرگزاریهای استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، حمید قربانی جم امشب در آئین 24 ساعته شدن شبکه سیمای اترک، اظهار داشت: 24 ساعته شدن سیمای استانی خراسان شمالی، هدیه‌ای از نظام مقدس اسلامی به مردم ولایتمدار و با فرهنگ استان است.

وی افزود: با انجام شبانه‌روزی برنامه‌های سیمای استانی، حرکت سیما در استان جهادی شده و دیگر محدودیتی برای معرفی ظرفیت‌های استان وحود نخواهد داشت.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان‌شمالی گفت: 24‌ساعته شدن شبکه باعث می‌شود این رسانه، هویت و شناسنامه بهتری پیدا کند. از طرف دیگر واکنش سریع نشان دادن در هنگام حوادث و اتفاقات می‌تواند فرایند واکنش در بحران را سرعت بدهد.

قربانی‌جم تصریح کرد: از دیگر مزایای این اتفاق، معرفی خدمات نظام اسلامی و دیده شدن اقدامات دولت در رسانه ملی در استان است. سرعت توسعه استان با این اتفاق مبارک شتاب بیشتری گرفته و محرومیت استان کاهش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های صدا و سیمای استان از این پس با رویکرد بومی و معرفی استان، رونق بیشتری گرفته و از این پس کنداکتور برنامه‌های سیما و صدای استان بسیار متنوع می‌شود.

مدیرکل صداو سیمای خراسان شمالی از فعالیت ۲۴ ساعته سیمای اترک در استان خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حمید قربانی جم در آیین آغاز فعالیت۲۴ ساعته شبکه سیمای اترک در استان اظهارکرد: با پخش ۲۴ ساعته شبکه سیمای اترک در استان، این رسانه نسبت به گذشته هویت و شناسنامه بهتری یافته است.

وی با اشاره به اینکه برنامه های سیمای اترک از این پس با رویکرد بومی پخش خواهد شد، افزود: با توجه به ارائه برنامه های متنوع در شبکه استانی، این مهم بیشتر از گذشته به معرفی مناطق مختلف استان می پردازد.

وی یادآورشد: از این پس دیگر برای معرفی پتانسیل و ظرفیت های این منطقه در راستای توسعه و پیشرفت استان دیگر محدودیتی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه از این پس خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران به وسیله شبکه اترک استان پخش خواهدشد، گفت: فعالیت ۲۴ ساعته شبکه اترک در کاهش محرومیت های این منطقه بسیار موثر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد شب گذشته صداوسیمای خراسان شمالی موسوم به شبکه اترک با حضور مسئولان ارشد استانی و همچنین معاون فنی رسانه ملی،پخش 24 ساعته خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد و به نقل از  خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛ مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی در این آیین گفت: با 24 ساعته شدن پخش برنامه های شبکه اترک، ظرفیت ها، استعدادها، توانمندی های اقوام و خرده فرهنگ ها و دستاوردهای نظام و خدمات مسئولان، مجال بیشتری برای ظهور و بروز پیدا می کند.

 حمید قربانی جم افزود: آگاهی بخشی لحظه به لحظه به ویژه در اقلیم حادثه خیز خراسان شمالی، از ضرورت هایی بود که 24ساعته شدن شبکه اترک را می طلبید.