محسن میرزازاده

"محسن میرزازاده" نوازنده و خواننده متولد سال ۱۳۵۷ است. اصالتا از روستای امام قلی قوچان است. او جزء پرکارترین هنرمندان در خراسان است که در جشنواره های فجر در سال ۱۳۷۶ مقام دوم و در جشنواره های آواها و نواهای دفاع مقدس، آواها و نواهای شیراز و در جشنواره تولیدات رادیویی در تک نوازی مقام اول را بدست آورده است.
 

او سالها نواخته است. بیش از ۲۰ سال است که دستهایش با به صدا در آوردن پرده های تار روایتگر راستین بخشی از شور و شکوه های روح او و انبوه دوستداران ساز اوست. دختر ۳ ساله اش "ریحانه" و همسرش  در شبانه روز حداقل ۳ ساعت آوای دلنشین دوتارش را می شنوند و از زلال چشمه ساز او بیش از هرکس دیگر سیر می نوشند و با صدای سحرانگیز دوتارش نفس می کشند.او موسیقی پایانی ۲ فیلم سینمایی را اجرا کرده است.

ا

محسن با اثر ماندگار "کووات" به همراه "یلدا عباسی" مرزها را درنوردیده و موسیقی کرمانجی خراسان را روحی تازه بخشیده است. پیش از این نیز شبکه های ماهواره ای کلام پردرد او در باره حلبچه با تهیه کنندگی "رحیم ذبیحی" را چند بار پخش کرده بودند.

"محسن میرزازاده" عضو نوازندگان ارکستر ملی است، بارها از رادیوپیام هنرنمایی اش پخش شده است. او دو "موسیقی" فیلم را اجرا کرده است یکی فیلم "مرد مجهول" که از شبکه ۲ پخش شد و یکی هم تیتراژ پایانی فیلم "تورغه" که از طریق رسانه های صوتی و تصویری توزیع شد.