اترک به دنبال ردپای عشق

«رد پای عشق» عنوان ویژه برنامه‏ای است که به مناسبت اربعین از شبکه استانی صدای اترک شنوندگان و عاشقان اهل بیت علیه‏السلام را همراهی می‏کند.

«رد پای عشق» می کوشد تا با پخش آیتم های متنوع و مختلف از جمله : گزارش‏های از (مراکز مرزی، اقوام مختلف استان ،اماکن مذهبی و... ) ،کارشناسی مذهبی(استفاده از روایات ، احادیث وسخن بزرگان) ، ارتباط با مسئولین موکبهای استان در مسیر و مسئولان تبلیغات اسلامی استان ، جاماندگان(حس افرادی که دوست داشتند اربعین در کربلا باشند و لی به هر دلیلی نتوانستند) ، خاطرات ماندگار(خاطرات کسانی که سالهای قبل در این راهپیمای شرکت کرده‏اند) ، دلدادگان(مستند گزارشی از حضور زائران در سالهای گذشته) ، حس حضور (صحبت با زائران و بیان احساس در زمان سفر و هنگام حضور در کربلا) ،پیام ناب( سخنان بزرگان دینی در مورد اربعین)، فرازی از دل(پخش فرازهایی از زیارت اربعین در چند بخش مختلف )، تلفن ها ، پیامک ها و  دل نوشته های مردمی ، موسیقی و مداحی و... ضمن آگاهی و اطلاع رسانی در خصوص فلسفه اربعین شنوندگانش و دلدادگان حسینی را همراهی کند.

Loading the player...
عوامل تولید:

«رد پای عشق» به تهیه کنندگی ابراهیم نسیمی، گویندگی زهرا محمدی وجواد اسکندری و گزارشگری محمد یزدانی روز سه‏شنبه 8 آبان 97 مصادف با اربعین حسینی از ساعت 9 به مدت یک ساعت از صدای اترک به صورت زنده پخش می‏شود.

تاریخ تولید: 1397