سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

اترک پاتوق نوجوانان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اترک پاتوق نوجوانان

اترک پاتوق نوجوانان

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی ، برنامه «پاتوق نوجوانی» بارویکرد پرداختن به خواسته ها ، مسائل و مشکلات نوجوانان در جامعه امروز تهیه و تولید می شود. این برنامه سعی دارد ضمن ایجاد فضای شاد و مفرح برای مخاطبان  نوجوانش ، با ارائه راهکارهای برقراری ارتباط بین جامعه و نوجوانان ، آنان را بیشتر با زندگی اجتماعی ، پیشرفت سطح باورها و ارزش های دینی ، فرصت ها و تهدیدهای موجود در جامعه و... آشنا کند.

گزارش ،  نمایش در قالب طنز در خصوص اتفاقات پیرامون نوجوانی ، دوستانه ( برای شنیدن صحبت ها و دغدغه های نوجوانان ) ، معرفی کتاب های مربوط به نوجوانان ، ایستگاه گفت وگو (گفت و گو  با نوجوانان در فضای صمیمی به اصطلاح در قطار که ایستگاه به ایستگاه برای سوار شدن نو جوان ها تارسیدن به  مقصد) ، موسیقی محلی و پاپ ،  نوجوان همراه (نظرات نوجوانان شهر یا روستا در مورد موضوع برنامه) ، شنیدنی ها (در باره اطلاعات علمی و اتفاقات روز دنیا) ، دانستنیهای نوجوانی ، گشت و گزار (کارکردها و آسیب های فضای مجازی) ، استان شناسی، تلفن و پیامک و... از بخش های مهم برنامه است.

« پاتوق نوجوانی » به تهیه کنندگی آنیتا فرید کوکانی نیا ،گویندگی مهدی فضائلی و گزارشگری مهدیه یزدانی روزهای فرد ساعت 16:15 به مدت یک ربع از صدای اترک روی امواج می رود.