سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

آخوند کمالی: حضور حداکثری اهل سنت در انتخابات افتخار است - نمایش محتوی خبر

 

 

آخوند کمالی: حضور حداکثری اهل سنت در انتخابات افتخار است

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی؛آخوند کمالی مدیر حوزه علمیه اهل سنت خادمیه شهرستان راز و جرگلان گفت:آخوند کمالی؛حضور حداکثری اهل سنت در انتخابات افتخار است شرکت و حضور حداکثری اهل سنت در انتخابات، یک افتخار است. وی انتخابات را افتخاری ملی و مذهبی دانست و گفت: ما اهل سنت با حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد حماسه‌ای از اتحاد ملی و وحدت اسلامی را به نمایش خواهیم گذاشت.
وی همچنین گفت: شرکت در انتخابات یکی از وظایف شرعی و اسلامی همه‌ی ملت ایران است و برغم وجود برخی گرانی ها، اما این موضوع سبب عدم شرکت در انتخابات نخواهد شد و اهل سنت خراسان شمالی برای اعتلای نظام در انتخابات شرکت می‌کنند چرا که این حضور، اقتدار ایران را در دنیا تداوم خواهد بخشید.
همچنین آخوند سرفراز مدیر حوزه علمیه کلاته ابریشم حضور در انتخابات را وظیفه‌ای ملی وشرعی اعلام کرد و گفت: برادران اهل سنت و شیعه، با پیروی از فرامین رهبری، بیانات ایشان را لازم‌الاجرا دانسته‌اند و با اتحاد در انتخابات شرکت می‌کنند.
این عالم اهل سنت افزود: مردم بار دیگر با حضور حماسی خود دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را مأیوس کرده و به جهانیان اثبات کردند که همواره بر سر آرمان‌های این انقلاب و نظام ایستاده‌اند.