سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۴ مرداد ۱۴۰۰

ادارات استان تعطیل نیست - نمایش محتوی خبر

 

 

ادارات استان تعطیل نیست

ادارات استان تعطیل نیست

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛  استاندار خراسان شمالی در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا باحضور ادارات استان تعطیل نیستمدیران استانی، ضمن تشکر از مردم، اصناف و ادارات برای عمل به دستورالعمل‌ها و محدودیت‌های جدید کرونایی، گفت: خوشبختانه طی هفته گذشته در آمار مبتلایان کرونا و تعداد بستری های بیمارستان ها کاهش داشتیم و امیدواریم با ادامه همکاری‌ها شاهد نتیجه مثبت در پایان دوهفته محدودیت‌ها باشیم.
 
دکتر محمد علی شجاعی نظارت بر مجموعه‌ها را وظیفه متولیان دستگاه‌های مربوط عنوان کرد و افزود: متأسفانه در برخی موارد نظارت ضعیف باعث ورود بازرسی‌های استانی شد.

شجاعی ضمن تشکر از نیروی انتظامی برای نظارت دقیق و مستمر بر تردد‌های شهری و بین شهری افزود: متاسفانه برخی ادارات در صدور مجوز برای تردد کارمندان جانب انصاف را رعایت نکردند و مجوز غیرضروری صادر کردند که از نیروی انتظامی می خواهم چنین مجوز‌هایی را ضبط و با آن اداره برخورد کند.

معاون سرمایه انسانی استانداری خراسان شمالی نیز با اشاره به اینکه هیچ اداره‌ای تعطیلی نیست، گفت: طبق دستورالعمل جدید اعلام شده از سوی معاون رییس جمهور و رییس سازمان استخدامی کشور، ادارات در مناطق قرمز شامل بجنورد، اسفراین و فاروج که قرار بود با یک سوم ظرفیت فعالیت کنند، تا ۱۳ آذر می‌توانند پرسنل غیرضروری خود را تعطیل کنند.

دکتر بیک زاده افزود: در سایر شهر‌ها با دستورالعمل‌های قبلی اعلام شده نحوه حضور کارکنان ادامه خواهد داشت.