Skip to Content

ارتقای کیفی و کمی برنامه های شبکه استانی اترک با پخش ۲۴ ساعته

شناسه : 349951198

ارتقای کیفی و کمی برنامه های شبکه استانی اترک با پخش ۲۴ ساعته

ارتقای کیفی تولیدات ، افزایش مخاطبان و میزان رضایت مندی آنان و حضور فرهیختگان و نخبگان استان در برنامه های صدا و سیما، از رویکردهای جدید شبکه اترک است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیما مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی از 24 ساعته شدن پخش برنامه های شبکه استانی اترک از ششم دی ماه همزمان با سالروز ولادت امام حسن عسکری (ع ) خبر داد

 حمید قربانی جم، امروز در نشست هم ‌اندیشی با مدیران مسئول و سرپرستان رسانه ها و خبرگزاری های استان خراسان شمالی   گفت: با 24 ساعته شدن شبکه استانی دوربین و میکروفن صداوسیما به نقاطی از استان خواهد رفت که تاکنون دیده نشده است و یا کمتر به تصویر کشیده شد. وی ارتقاء کیفی تولیدات ، افزایش مخاطبان و میزان رضایت مندی آنان و حضور فرهیختگان و نخبگان استان دربرنامه های صدا و سیما را از رویکردهای جدید شبکه اترک اعلام کرد.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی در بخش دیگری از سخنانش، نقد اصولی، منصفانه و علمی را از مهم‌ترین اهداف رسانه ملی در استان دانست و گفت: بر همین اساس بسته‌های متنوع، جذاب و توسعه محور خبری همراه با نقد کارشناسانه وارد چرخه تولید و پخش شده است.

قربانی جم، پخش زنده برنامه‌های صبحگاهی، برنامه‌ رصد با نگاه پایش مشکلات و موانع توسعه استان، برنامه‌های طنز ،تفریحی و سرگرمی و نیز ویژه برنامه‌ ورزشی زنده را از دیگر اقدامات پیش‌بینی‌شده در جدول پخش سیمای اترک عنوان کرد.

مدیرکل شبکه اترک همچنین از آمادگی برای پخش زنده تمام جشنواره‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی و هنری در مرکز استان و سایر شهرستان ها با مشارکت دستگاه ها و نهاد های متولی خبر داد و افزود: پیشنهاد برگزاری بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیونی مراکز استان های کشور برای تابستان 98 به میزبانی خراسان شمالی مطرح شده است که این رویداد مهم تحولی بزرگ در عرصه فرهنگ هنر و اقتصاد و گردشگری استان دارد.

مدیران خبرگزاری‌ها، رسانه‌های مکتوب و پایگاه های خبری استان خراسان شمالی نیز در این دیدار حدود سه ساعته، دیدگاه‌ها ،نقطه‌نظرات و انتظارات خود را در زمینه هم افزایی رسانه‌ها و نقش آن در توسعه استان بیان کردند.