Skip to Content

استقبال ١٠ هزار نفری علاقمندان از جشنواره فیلم فجر در بجنورد

استقبال ١٠ هزار نفری علاقمندان از جشنواره فیلم فجر در بجنورد

استقبال ١٠ هزار نفری علاقمندان از جشنواره فیلم فجر در بجنورد

 

سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: ١٠ هزار نفر از مردم و علاقمندان به هنر سینما از فیلم های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در بجنورد دیدن کردند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ ابوالحسن حیدری با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر از ١٤ تا ٢١ بهمن ماه در بجنورد برگزار شد، افزود: ١٦ فیلم فاخر سینمایی در این دوره از جشنواره در سینما گلشن بجنورد برای علاقمندان اکران شد.

وی با اشاره به فروش بلیط های اینترنتی و گیشه ای این جشنواره، اظهار کرد:  مبلغ ١٨٠ میلیون ریال بلیط در این دوره از جشنواره در بجنورد به فروش رسید.

حیدری اضافه کرد: بیشترین فروش بلیط ها مربوط به فیلم سینمایی " خوب بد جلف " به کارگردانی پیمان قاسم خانی بود.

سرپرست معاونت امور فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان شمالی فیلم های "کارگرساده نیازمندیم"، "انزوا"، "رگ خواب"، "یک روز بخصوص"، "شماره ١٧ سهیلا"، "خانه دیگری"، "رهایی از بهشت"،"آزاد به قید شرط"، "ایستگاه اتمسفر"، "کمدی انسانی"، "اشنوگل"، "ماه گرفتگی"، "آباجان"، "نگار!؟"،"پشت دیوار سکوت" و"خوب بد جلف " از جمله فیلم های اکران شده در این دوره از جشنواره در بجنورد بودند.

احیدری با بیان اینکه خراسان شمالی برای دومین بار میزبانی جشنواره فیلم فجر را بر عهده داشت، خاطرنشان کرد: سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در بجنورد از ١٤ تا ٢١ بهمن ماه سال جاری به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

منبع : ایسنا