Skip to Content

آغاز ثبت نام شانزدهمین دوره مسابقات و اولین جشنواره علمی ،فرهنگی و هنری قرآن و عترت رسانه ملی در خراسان شمالی

محسن زاهد احمدی دبیر برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات و اولین جشنواره علمی ،فرهنگی و هنری قرآن و عترت رسانه ملی در خراسان شمالی گفت: کارکنان و همکاران بازنشته و خانواده های آن می توانند برای ثبت نام این دوره از مسابقات تا 31 تیرماه به پرونده شخصی خود مراجعه نمایند.

وی با اشاره به رشد 30 درصدی ثبت نام مسابقات در پانزدهمین دوره خراسان شمالی افزود: امیدوارم در دوره شانزدهم که همراه با اولین جشنواره فرهنگی و هنری است شاهد افزایش شرکت همکاران و خانواده های آنان باشیم.

وی خاطر نشان کرد این مسابقات با جشنواره  تابستانی کودک و نوجوان در 8 رشته قرائت ،ترتیل ،اذان ،حفظ 1 جز ، حفظ 2 جزء،روان خوانی ،تفسیر قران کریم ، آموزش عمومی در مرداد ماه سال جاری آغاز می شود .

وی تصریح کرد بخش بزرگسالان در 8 رشته قرائت ،ترتیل ،اذان حفظ یک جز ،حفظ 2 جز ،روان خوانی،تفسیر قران کریم و سیره و احادیث ادمه (علیه السلام ) در بخش خواهران و برادران برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری اولین جشنواره فرهنگی هنری و علمی قران عترت رسانه ملی افزود : این جشنواره در 6 رشته خوشنویسی ،داستان کوتاه ، شعر،عکس،نماهنگ،پژوهش های قرانی و فضای مجازی برگزار می شود.

وی از کارکنان شاغل و بازنشسته صدا و سیمای استان و خانواده های آنان خواست تا 31 تیرماه نسبت به شرکت در این مسابقات اقدام کنند.