سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

افق روشن - نمایش محتوای صدا

 

 

افق روشن

افق روشن

این برنامه به تهییه کنندگی آقای محمد ولی زاده از صدای شبکه اترک تولید و پخش می شود .

از مباحث مهم و راهبردی در جوامع مختلف که مورد توجه اندیشمندان و صاحب نظران قرار دارد، مسئله پیشرفت و توسعه و روشهای تحقق آن است.
هر جامعه و کشوری علاقمند به پیشرفت و ترقی در زمینه های گوناگون و رسیدن به سطح بالایی از رفاه و آبادانی است اما برای رسیدن به این مقصد، به برنامه ریزی و انتخاب الگویی مناسب نیاز است. در گذشته ، قدرتهای بزرگ، الگوهای سرمایه داری غربی و کمونیسم را برای رشد و توسعه مطرح می کردند. اما با فروپاشی شوروی سابق به عنوان سردمدار کمونیسم، اینک کشورهای غربی، مدل غرب را به عنوان تنها راه برای پیشرفت کشورهای درحال توسعه تبلیغ می کنند. اما رهبر انقلاب اسلامی ایران، الگوی جامع و مناسب دیگری را بویژه برای کشورهای اسلامی، مطرح می کند و آن الگوی توسعه اسلامی- ایرانی است.

افق روشن  یک شنبه ها  از ساعت 12:30 الی 13 با ساختاری ترکیبی و مستند رادیویی و با نگاهی نو به زمینه سازی برای ابداع و اختراع و اکتشاف و نوآوری و کارآفرینی و صرفه جویی می پردازد و مسیر جدیدی را برای موفقیت در تولید ثروت ، بهبود نسبی معیشت خود و دیگران به حساب می آید که مخاطبان این برنامه جوانان و جویندگان در استان خراسان شمالی است . هدف این برنامه معرفی موفق ترین ها و کارآفرینان برتر استان  است .

عوامل برنامه :

تهیه کننده : محمد ولیزاده

نویسنده : محمد ولیزاده

گوینده : محمد ولیزاده