Skip to Content

امام جمعه بجنورد : نوزدهم مهرماه، تجلی همدلی، وحدت و بصیرت مردم خراسان شمالی

نوزدهم مهرماه، تجلی همدلی، وحدت و بصیرت مردم خراسان شمالی

امام جمعه بجنورد : نوزدهم مهرماه، تجلی همدلی، وحدت و بصیرت مردم خراسان شمالی

بجنورد / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی

خطیب جمعه بجنورد گفت: نوزدهم مهرماه سالروز سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی تجلی همدلی، وحدت و بصیرت مردم این استان است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امام جمعه بجنورد در خطبه های عبادی- سیاسی این هفته با اشاره به سالروز سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به این استان، استقبال پرشور اقشارمختلف و اقوام را تجلی همدلی، وحدت و بصیرت مردم خراسان شمالی دانست و گفت: در سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی مباحث مهمی مطرح شد که موضوع ازدیاد نسل و اصلاح سبک زندگی بر مبنای دستورات اسلام از مهمترین فرمایشات ایشان در سفر به خطه گنجینه معرفت ها بود.

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی همچنین با اشاره به روز خانواده ، الگوگرفتن از زندگی ائمه اطهار (ع)، احترام متقابل و رعایت حقوق یکدیگر را زمینه داشتن زندگی موفق و سالم عنوان کرد و افزود: توجه به نهاد ارزشمند خانواده و تقویت باورهای دینی موجب قوام و استحکام و به تبع آن پیشبرد اهداف زندگی مشترک می شود.

خطیب جمعه بجنورد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز تکریم بازنشستگان، ابراز امیدواری کرد: به وضعیت معیشت بازنشستگان و استفاده از تجربه آنان توجه بیشتری شود.

0002