سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بررسی مشکلات قضائی خراسان شمالی/ مردم خراسان شمالی متحدند - نمایش محتوی خبر

 

 

بررسی مشکلات قضائی خراسان شمالی/ مردم خراسان شمالی متحدند

رئیس قوه قضائیه:

بررسی مشکلات قضائی خراسان شمالی/ مردم خراسان شمالی متحدند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس دستگاه قضا، در بدو ورود به مرکز خراسان شمالی در فرودگاه بجنورد، با تجلیل از مردم پُرتلاش استان خراسان شمالی و خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران و مدیران استان، گفت: سفر به استان خراسان شمالی، در راستای سفر‌های استانی، باید چندی پیش انجام می‌شد که برای حفظ سلامت مردم و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، این اتفاق نیفتاد که به همین علت از مردم و مسئولان استانی عذرخواهی می‌کنم.


حجت الاسلام والمسلمین رئیسی افزود:حضور وحدت آمیز ترک و ترکمن و کرمانج و شیعه و سنی، در خراسان شمالی، این استان را به گنجینه فرهنگ‌ها تبدیل کرده است.


حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با بیان اینکه در این سفر امکان ملاقات مردمی و حضور در شهرستان‌ها فراهم نیست گفت: پیش از حضور در بجنورد، گروه‌های برای بررسی وضعیت استان در بخش‌های مختلف اعزام شدند که این گزارشات آماده است، در جلسات امروز بخشی از مشکلات و موضوعات در استان طرح و حل خواهد شد و سایر موارد در تهران مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرد.

بررسی وضعیت قضایی دادگستری کل استان و عملکرد سازمان‌های تابعه از برنامه‌های سفر حجت الاسلام و المسلمین رئیسی است.

جلسه با مسئولان استان و دیدار با کارکنان قضایی و اداری دادگستری همچنین شورا‌های حل اختلاف و جامعه نخبگان و گروه‌های جهادی را از دیگر برنامه‌های سفر رئیس قوه قضائیه به خراسان شمالی است: