سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

برنامه‌های امروز نامزد‌ها در صدا و سیما چیست؟ - نمایش محتوی خبر

 

 

برنامه‌های امروز نامزد‌ها در صدا و سیما چیست؟

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه علمی فرهنگی خبرگزاری صدا و سیما، شبکه‌های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، خبر، جام جم و شبکه رادیویی ایران در هشتمین روز از تبلیغات کاندیدا‌های انتخابات ریاست جمهوری، برنامه‌های جدید خود را پخش می‌کنند.

بر اساس قرعه کشی صورت گرفته در صداوسیما، از شماره ۱۱ تا ۱۷ به ترتیب به آقایان سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، عبدالناصر همتی، محسن رضایی میرقائد، سعید جلیلی، سید ابراهیم رئیسی، محسن مهرعلیزاده و علیرضا زاکانی برای تایین زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی، تعلق گرفت.

برنامه‌های امروز نامزد‌ها در صدا و سیما چیست؟

امروز جمعه (۱۴ خرداد)، برنامه‌های تبلیغاتی هفت نامزد ریاست جمهوری در تلویزیون بدین شرح است:

شبکه یک
پس از پخش نشدن مستند دو نامزد آقای عبدالناصر همتی و آقای محسن رضایی از تلویزیون، مستندی که فردا به روی آنتن می‌رود، به نامزد شماره ۱۵، آقای سید ابراهیم رئیسی اختصاص دارد که قرار است در ساعت ۲۰ پخش شود.

شبکه دو
بخش خبری ۲۰:۳۰ و گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو مربوط به نامزد شماره ۱۷ ـ آقای علیرضا زاکانی ـ خواهد بود.

شبکه سه
اولین قسمت از برنامه «رییس جمهور و جوانان» مربوط به نامزد شماره ۱۳ یعنی آقای محسن رضایی میرقائد است که در ساعت ۱۸ به روی آنتن می‌رود.

این برنامه در سه بخش طراحی شده است، که در بخش اول پنج سوال که در ستاد برگزاری انتخابات طراحی شده و در حوزه مسائل جوانان است، طرح می‌شود. در بخش دوم از حدود ۲۰ تا ۲۴ نفر جوان حاضر در استودیو به قید قرعه چند نفر سوالاتشان را از نامزد می‌پرسند. بخش سوم هم به پخش گزارش‌هایی اختصاص دارد که عنوان شده متناسب با شیوه‌نامه‌های ستاد انتخابات ضبط شده‌اند.

شبکه چهار
پخش برنامه «با نخبگان» مربوط به نامزد شماره ۱۴ آقای سعید جلیلی هم ساعت ۱۷ به روی آنتن می‌رود. این برنامه هم امروز برای نخستین بار پخش خواهد شد.

شبکه خبر
«گفت و گوی ضبط شده» نامزد شماره ۱۱ (آقای سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی) هم ساعت ۲۱:۳۰ پخش خواهد شد.

جام جم
برنامه «ایران ما» مربوط به نامزد شماره ۱۶ آقای محسن مهرعلیزاده است که ساعت یک بامداد روی آنتن می‌رود.


امروز جمعه (۱۴ خرداد)، برنامه‌های تبلیغاتی هفت نامزد ریاست جمهوری در رادیو هم بدین شرح است:

برنامه «شمارش معکوس» مربوط به نامزد شماره ۱۴، آقای سعید جلیلی فردا ساعت ۱۸ به روی آنتن شبکه رادیویی ایران می‌رود.

همچنین گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو با حضور نامزد شماره ۱۷، آقای علیرضا زاکانی که ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو به پخش می‌رسد، از رادیو ایران به طور همزمان پخش خواهد شد.

تکرار برنامه «انتخاب و فرهنگ» مربوط به نامزد شماره ۱۵ ـ آقای سید ابراهیم رئیسی ـ ساعت ۷ صبح به روی آنتن رادیو فرهنگ می‌رود.

رادیو جوان و رادیو اقتصاد امروز برنامه‌ی تبلیغاتی برای پخش ندارند.

رادیو پیام نیز پیام‌های انتخاباتی نامزد‌ها خطاب به مردم را در طول روز از ساعت ۱۱ تا ۱۹ پخش می‌کند.