سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

برنامه های ویژه روز انتخابات در شبکه اترک - نمایش محتوی خبر

 

 

برنامه های ویژه روز انتخابات در شبکه اترک

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی ، صدای اترک با ویژه برنامه «برای وطنم» شنوندگان را همراهی می کند. این برنامه تلاش دارد تا با دعوت از مدیران اجرایی ، کارشناسان ، هنرمندان ، مسئولان و.... ضمن معرفی ویژگی های سیاسی واجتماعی انتخابات و نقش و اهمیت مردمی بودن انتخابات در کشور، با ایجاد شور واشتیاق در شنوندگان ساعات خوشی را برایشان به ارمغان آورد.

 گزارش وگفتگو با مردم ، ارتباط زنده با شهرهای استان ، گزارش از محل اخذ رای ، برگی از تاریخ  ( یاد آوری انتخابات گذشته)، شعر و نوشته ها درباره انتخابات ، مصاحبه ، موسیقی، تلفن و پیامک های مردمی و...از بخش‏های گوناکون برنامه است.

«برای وطنم» جمعه 28 خرداد ساعت 6 صبح تا پایان انتخابات ازصدای اترک به صورت زنده روی امواج می‏رود.

همچنین سیمای اترک نیز با برنامه «برای وطنم» مهمان مخاطبان وبینندگان می باشد. «برای وطنم» با دعوت از کارشناسان ، مسئولان ، هنرمندان و...به نقش پر رنگ مردم در مسائل کشور و شرکت در انتخابات و سرنوشت خویش می پردازد و می کوشد تا با دعوت از خوانندگان و نوازندگان و اجرای زنده موسیقی و پخش میان برنامه های متنوع روز به یاد ماندنی را برای مخاطبانش داشته باشد.

گزارش و گفتگو با رای دهندگان ، موسیقی تصویر ، ارتباط با شهرهای استان، گزارش از صندوق های رای ، تلفن و پیامک های مردمی و ... از بخش‏های مختلف برنامه است.

«برای وطنم» روز جمعه 28 خرداد ساعت 6 صبح تا پایان رای گیری به صورت زنده از سیمای اترک روی آنتن می‏رود.

 معاونت خبر مرکز خراسان شمالی نیز در بخش‏های مختلف خبری با پوشش اخبار و رویدادهای مربوط وتهیه گزارش ومستند خبری ، گفتگوی ویژه خبری و... حضور مردم استان در انتخابات را به مخاطبان اطلاع رسانی می‏کند.