سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بهارستان نهم - نمایش محتوای صدا

 

 

بهارستان نهم

بهارستان نهم

بهارستان نهم را ازشبکه اترک بشنوید .

بهارستان نهم عنوان ویژه برنامه رادیویی است که در روز انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی  انعکاس دهنده شکوه حضور مردم خراسان شمالی  است .

این ویژه برنامه رادیویی از ساعت 7 صبح تا ساعت 24  به صورتزنده و مستقیم از شبکه استانی صدای خراسان شمالی شبکه اترک پخش خواهد شد .

آیتم های این برنامه شامل گزارش های مردمیاز تمام شهرستانها با حضور گزارشگران اعزامی به شهرستانها ،گزارشگران افتخاری و خبرنگاران شهرستانها ،گفتگو با فرمانداران ،ائمه جمعه شهرستانهای استان و مسئولان برگزاری انتخابات استان و شهرستانها ،بیانات امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات ،و آنونس ها و سرود های متنوع ،مسابقه ،ارتباط با شبکه های سراسری و مراکز استانها و ... می باشد .

دراین برناتمه علاوه بر ستودیو مرکز   با ایجاد استودیو در ستاد انتخابات به عنوان استویو شماره 2 مهمترین اخبارو اطلاعیه های ستاد انتخابات را اطلاع رسانی می کند .

عوامل این برنامه شامل :آقایان رضوانی -متقی -بدیعی و خانم ها احمدی –سفیدگر-تیمورزاده و صبری به عنوان تهیه کنندگان ، آقایان اسکندری-ولی زاده -ضرغامی  و خانم محمدی و عفتی به عنوان مجریان و آقایان یزدانی –ولیزاده-حاجی زاد ه و خانم محمدی به عنوان گزارشگران این برنامه رادیویی می باشند .

علاقمندان و مخاطبان برنامه های صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی می توانند نظرات خود را به شماره پیامک 30000662 ارسال و یا با شماره تلفن های 162 و 2209000- 0584 روابص عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی در میان بگذارند.