Skip to Content

بیشتر پروژه‌های نیمه تمام ورزشی اسفراین با تخصیص اعتبار نهایی افتتاح می‌شوند

بیشتر پروژه‌های نیمه تمام ورزشی اسفراین با تخصیص اعتبار نهایی افتتاح می‌شوند

بیشتر پروژه‌های نیمه تمام ورزشی اسفراین با تخصیص اعتبار نهایی افتتاح می‌شوند

مدیر اداره ورزش و جوانان اسفراین با اشاره به اینکه بیشتر پروژه‌های ورزشی در این شهرستان پیشرفت قابل توجهی دارند، گفت: در صورت تخصیص اعتبار نهایی این سالن‌های ورزشی تکمیل، تجهیز و افتتاح می‌شوند.

سید احمد پرویزی اظهارکرد: سه سالن ژیمناستیک با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در انتظار دریافت 200 میلیون ریال اعتبار جهت افتتاح است.

وی ادامه داد: سالن ورزشی روستای دهنه اجاق نیز پس از 6 سال، با تخصیص دو میلیارد ریال اعتبار، در حال آماده‌سازی است و قبل از دهه فجر افتتاح می‌شود.

پرویزی تصریح‌کرد: سالن ورزشی روستاهای حسن آباد، چهل حصار و دهنه شیرین نیز نیازمند تجهیز است که تاکنون اعتباری برای هزینه کرد در این سالن‌ها تخصیص نیافته است.

وی با بیان اینکه تمام تمرکز بر تکمیل و افتتاح سالن‌های نیمه‌ساز روستاها است، گفت: بسیاری از این سالن‌های ورزشی در صورت تخصیص 500 میلیون ریال تکمیل و به بهره‌برداری رسیده و جمعیت قابل توجهی را برای ورزش به خود جذب می‌کند.

 مدیر اداره ورزش و جوانان اسفراین یادآور شد: البته قول‌های مساعدی جهت تخصیص اعتبار و تکمیل این پروژه‌ها داده شده است.

پرویزی در خصوص تنها استخر شنای اسفراین نیز، تصریح‌کرد: این استخر با امکانات سونا، جکوزی و استخرهای آب گرم و سرد در تمامی روزهای هفته فعال و پذیرای شهروندان است.

وی اعلام کرد: با هدف تشویق مردم اسفراین به شنا و به جهت سالروز ورود مقام معظم رهبری به خراسان‌شمالی، بلیط‌های استخر در این شهرستان از مورخه 22 مهر تا دوم آبان ماه با 40 درصد تخفیف به‌فروش می‌رسد.

وی یادآور شد: اکنون مردم شهرستان اسفراین علاوه بر استفاده از سالن استخر و سالن اداره ورزش و جوانان، از سالن‌های ورزشی، آموزش و پرورش، سازمان بسیج، شرکت فولاد و غیره بهره‌مند می‌شوند و این سالن‌ها جوابگوی نیاز شهرستان هستند.

پرویزی تصریح‌کرد: البته از نیازهای اصلی ورزش در اسفراین احداث سالن‌های تخصصی، از جمله سالن ورزش‌های پهلوانی نظیر کشتی است.

وی همچنین خواستار تخصیص اعتبار جهت ساخت خوابگاه برای ورزشکاران شد و گفت: از نیازهای اصلی اسفراین احداث خوابگاه‌های ورزشی و میزبانی از ورزشکاران در خوابگاه‌های مناسب شهرستان است.

منبع : ايسنا