سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

بیش از 40 عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی شبکه اترک به مناسبت هفته دفاع مقدس - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیش از 40 عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی شبکه اترک به مناسبت هفته دفاع مقدس

بیش از 40 عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی شبکه اترک به مناسبت هفته دفاع مقدس


 

 

صدا و سیمای خراسان شمالی در هفته دفاع مقدس با ویژه برنامه های متنوعی میهمان خانه های مخاطبان خود خواهد بود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در این باره گفت : شبکه اترک در هفته دفاع مقدس به منظور انعکاس فعالیتها و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، با دستی پر به خانه های هم استانی ها خواهد آمد .

وی افزود : برنامه پر مخاطب شبهای اترک که از ساعت 21:05 تا ساعت 21:55 به مدت پنجاه دقیقه از سیمای اترک پخش می شود در این هفته با دعوت از فرمانده هان یگانهای ارتش و سپاه پاسداران و همچنین برخی از آزادگان و بسیجیان و اعضای خانواده های ایثارگران و مسئولان بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس همچنین پخش کلیپ های ویژه به این موضوع می پردازد .

زاهد احمدی اضافه کرد : همچنین برنامه خانواده محور آلاچیق نیز با آیتمهایی نظیر دعوت از اعضای خانواده های شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع و همچنین جانبازان و رزمندگان دوران جنگ تحمیلی و پخش کلیپ های دفاع مقدس رنگ و بوی خاصی به این برنامه می بخشد .

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی گفت : مستند روایت فتح و پخش کلیپ هایی از دفاع مقدس از دیگر برنامه های سیمای اترک در این هفته خواهد بود و برنامه آلاچیق هم با دعوت از مسئولان نظامی و بسیجی استان به موضوعاتی نظیر صبر و استقامت و زن و دفاع مقدس می پردازد .

محسن زاهد احمدی تصریح کرد : صدای خراسان شمالی هم در ایام هفته دفاع مقدس با ویژه برنامه موج مهربانی به استقبال این روزها می رود ، دست اندرکاران و عوامل این برنامه رادیویی با تهیه و پخش گزارش های مربوط به این ایام ، مصاحبه با فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، معرفی کتاب ، تشریح عملیات های دفاع مقدس ، پخش موسیقی با کلام و بی کلام متناسب با فضای دفاع مقدس ، آیتم فرمایش بزرگان از جمله امام راحل (ره) مقام معظم رهبری و ... در زمینه دفاع مقدس و جنگ تحمیلی ، دعوت از شاعران و پرداختن به شعر در حوزه دفاع مقدس ، پخش برشی از فیلم های مرتبط با جنگ تحمیلی و همچنین اجرای مسابقه و حضور فعال مخاطب در برنامه ها به استقبال برگزاری هرچه باشکوهتر این ایام می رود .

وی افزود : این ویژه برنامه رادیویی از ساعت 18:30 الی 19:30 هر روز به مدت یک ساعت از صدای شبکه اترک به روی آنتن می رود .

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی اضافه کرد : از دیگر برنامه های رادیویی که در این ایام با پخش آیتم های ویژه به موضوع دفاع مقدس می پردازند می توان به شبهای آلاداغ ، دنگه کرمانج ، ایشق گجه له ، وقت جوانی ، جوانه های امید صبح و زندگی ، زیر یک سقف و ... اشاره کرد .