تاکید بر نقش مهمی صدا وسیما در عملی کردن شعار سال

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان نقش صدا وسیما را در تحقق شعار سال مهم عنوان کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ آیت الله مهمان نواز نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار مدیران و اعضای شورای طرح و برنامه صدا و سیمای خراسان شمالی ، صدا و سیما را دانشگاهی تاثیر گذار دانست و با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب برای همدلی و همزبانی میان دولت و ملت خاطر نشان کرد : رسانه ملی مهمترین نقش را برای عملی کردن شعار سال دارد .

وی با بیان اینکه همه می دانند صدا و سیما نقش عظیمی در آرامش مملکت و ارتباط درونی مردم در جامعه دارد افزود : بهترین کاری که امسال ممکن است برای این نهاد و در واقع دانشگاه بزرگ در پیش رو باشد همان توصیه و شعار مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی را به مقام عمل بگذاریم .

البته در این دیدار که با حضور قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در بیت آیت الله مهمان نواز نیز همراه شد جلوه هایی از عزم مسئولان برای همدلی و همزبانی را مجسم کرد .

حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه بجنورد هم در جمع مدیران و اعضای شورای طرح و برنامه صدا و سیمای استان با قدردانی از تلاش مدیران و برنامه سازان رسانه استانی برای تقویت وحدت جامعه و انعکاس خدمات نظام گفت " هرچقدر همدلی و همگرایی مردم و مسئولان بیشتر شود اقتدار و توانمندی نظام افزایش خواهد یافت .

وی افزود : صدا و سیما در این صحنه می تواند اثر گذار باشد زیرا صدا و سیما زبان مشترکی دارد که برای همه اقوام و ملل و فرهنگها در جغرافیای کشور اسلامی می تواند راهگشا باشد .

امام جمعه بجنورد ابراز امیدواری کرد انشاء الله در پایان سال مسئولان سربلند از لبیک گویی به ندای مقام معظم رهبری باشند و انشاء الله این لبیک ، لبیکی جانانه باشد .

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی هم در این دیدار با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و شعار سال گفت : رویکرد مهم رسانه استانی تشکیل مثلث مردم ، مسئولان و رسانه با هدف تقویت همدلی و همگرایی میان مردم و مسئولان است .

وی خاطر نشان کرد : تقویت باورهای دینی و تعالی فرهنگ اجتماعی ، انعکاس خدمات نظام ، بازگو کردن خواسته های مردم از مسئولان ، گسترش پوشش فرستنده های دیجیتال در مناطق محروم و مرزی از مهمترین برنامه های سال 94 است