سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

تایید قطعات موسیقی تولیدی شبکه اترک - نمایش محتوای موسیقی

 

 

تایید قطعات موسیقی تولیدی شبکه اترک

تایید قطعات موسیقی تولیدی شبکه اترک

سه قطعه موسیقی باکلام و در ساختار های مختلف با عناوین « گنجینه » ، «‏هارداسان(کجایی)» و « مسیر عشق » ازتولیدات موسیقی وسرود شبکه استانی اترک ، علاوه بر تصویب در شورای عالی موسیقی و سرود استانها، مجوز پخش از شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما را دریافت کردند.

قطعه موسیقی « گنجینه » با کلام و شعری فولکلور، آهنگی از نغمه های محلی ، تنظیم مجتبی ابوالقاسم پور و خوانندگی سهراب محمدی ، عیسی قلی پور و آنامراد رستگاری در ساختار ارکسترال محلی تولید شده و برای پخش از شبکه های استانی وسراسری صداوسیما مورد تقدیر و تصویب قرار گرفت.

 این ‏اثر درسامانه ‏آرشیو موسیقی ‏و سرود ثبت ‏شده و با شماره ‏سی ‏دی19638قابل بهره ‏برداری است.

قطعه موسیقی«هارداسان(کجایی)»  با کلام و در ساختار تلفیقی با شعروخوانندگی مظاهر هجرتی، آهنگسازی وتنظیم مسعود مفیدی تولید شده و برای پخش از شبکه های استانی و سراسری صداوسیما مورد تصویب قرار گرفت.

قطعه موسیقی« مسیر عشق » با شعری از علی بحرینی ، آهنگسازی ، تنظیم و خوانندگی مسعود مفیدی در ساختار ترکمنی برای پخش ‏ازشبکه های استانی و سراسری صداوسیما مورد تشویق و تصویب قرار گرفت.

این دو اثر درسامانه ‏آرشیو جامع ‏دفتر موسیقی ‏و سرود ثبت ‏شده و با شماره ‏سی ‏دی19733قابل ‏احصاء ‏و بهره ‏برداری می باشد.