سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

تا انتخابات ۱۴۰۰/ تشکیل ستادهای سه نامزد در خراسان شمالی - نمایش محتوی خبر

 

 

تا انتخابات ۱۴۰۰/ تشکیل ستادهای سه نامزد در خراسان شمالی

دانلود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان شمالی؛  ۲۰۰ شعبه اخذ رای بصورت الکترونیکی در حوزه انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان شیروان آماده گرفتن آرا مردم هستند.

سرپرست فرمانداری شیروان در جلسه توجیهی نامزد‌های شورا‌های اسلامی با اشاره به اینکه این شهرستان جزو هشت شهرستان کشور است که اخذ رای به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد گفت: ۲۰۰ شعبه اخذ رای در این شهرستان در نظر گرفته شد که ۷۲ شعبه در شهر شیروان مستقر خواهد شد.

ذوالفقاری در این جلسه محدویت‌های کرونا و همچنین محدویت‌های ستاد‌های انتخاباتی شورا‌های اسلامی در شهر را تشریح کرد.

****

تکلیف ۱۱۴ نامزد انتخابات شورای شهر بجنورد مشخص شد. نام چهار نفر از اعضای فعلی شورای اسلامی بجنورد در این دوره از انتخابات دیده نمی‌شود.  

****

مردم شهر درق که برای ساخت وساز بیشترین مشکل دارند در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیما گفتند: دنبال شورای شهری هستند که اولویت مهم آن، تغیر کاربری زمین‌های اطراف شهر باشد.

****

علمای ترکمن استان با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام آمادگی برای مشارکت در انتخابات طبق فرمایش مقام معظم رهبری، مردم خراسان شمالی را برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند.

****.

تاکنون ستاد‌های انتخاباتی عبدالناصر همتی، ابراهیم رئیسی و سعید جلیلی در خراسان شمالی فعال شد و فعالیت تبلیغاتی آن‌ها شروع شد.