سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تجلی حضور - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلی حضور

تجلی حضور


Loading the player...

 

 

تجلی حضور ویژه برنامۀ ای از سیمای خراسان شمالی برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا وسیمای خراسان شمالی برنامه تلویزیونی (( تجلی حضور )) در ساختار ترکیبی ساده  در مدت زمان 30 دقیقه به تهیه کنندگی مجتبی فروزانفر از تهیه کنندگان سازمان در سیمای اترک تولید و به روی آنتن می رود .

بنا بر این گزارش از آنجا که یکی از مهمترین صحنه های حضور مردم برای حفظ و تداوم انقلاب اسلامی ، انتخابات است برنامه تلویزیونی (( تجلی حضور )) کاری از سیمای شبکه اترک به منظور آماده سازی اقشار مختلف مردم در جهت مشارکت هر چه بیشتر در انتخابات پیش رو تولید و پخش می شود .

آیتمهای برنامه (( تجلی حضور )) را 1- آرم و وله و سر آیتم با استفاده از تصاویر آرشیو رای گیریهای سطح استان به همراه موسیقی حماسی و تهییج کننده و مرتبط با برنامه  ، 2- کلام بزرگان که استفاده از کلام بزرگانی همچون پیامبر اکرم (ص) ، ائمۀ اطهار (ع) و دیگر بزرگان همچنین جملاتی در باب انتخاب ، انتخاب خوب و شایسته و دیگر رهنمودهای مرتبط به صورت کپشن های گرافیکی و نریشن ، 3- سخنان حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری که شامل استفاده از کلام امام خمینی (ره) و بیانات مقام معظم رهبری در مورد اهمیت حضور مردم در انتخابات و چگونگی برگزاری آن است ، 4- بحث کارشناسی با حضور یک کارشناس مسائل مرتبط با قوانین انتخابات ، ویژه گیهای کاندیداها ، شرایط رای دهندگان، و دیگر  مباحث مطرح شده ، 5- استفاده از موسیقی محلی، مقامی، ملی و حماسی ، 6- برگزاری یک مسابقۀ پیامکی به صورت طرح یک سوال و دریافت پاسخ از طریق پیامک یا ایمیل ، 7- رای اولی ها شامل مطرح کردن نظر ، عقیده و اهمیت حضور کسانیکه برای اولین بار در انتخابات شرکت میکنند از طریق مصاحبه و گفتگو با آنان توسط یک گزارشگر ، 8- گزارش مردمی از شهروندان هم استانی در اقصی نقاط استان تشکیل می دهد.

مجتبی فروزانفر تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد و دستیار تهیه بهرام اندرخور ، مجری احمد قدوسی و گزارشگر (( تجلی حضور )) نیز ریحانه مرتضوی است .

گفتنی است این برنامه تلویزیونی 30 دقیقه ای روزهای جمعه از ساعت 21 الی 21:30 در سیمای شبکه استانی اترک پخش خواهد شد .

1) عوامل برنامه :

تهیه کننده  : آذر نظری– کارگردان مجتبی فروزان فر –  نویسنده: محمدرضا کارخاه. تصویر بردار : علی سبحانی،  مجری: احمد قدوسی. گزارشگر: محمد ولیزاده و ریحانه مرتضوی.