سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳ مرداد ۱۴۰۰

تخصیص ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات ضروری خراسان شمالی - نمایش محتوی خبر

 

 

تخصیص ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات ضروری خراسان شمالی

تخصیص ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات ضروری خراسان شمالی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی، حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه  در نشست خبری و در پایان برنامه سفر یک روزه اش به خراسان شمالی، با اعلام اختصاص ۸۰۰میلیارد ریال اعتبار برای استان گفت: بخشی از این اعتبار مربوط به بودجه سازمان‌ها و دادگستری و بخشی از منابع استانی است.

آقای رییسی با اشاره به وضعیت کرونایی که امکان برگزاری دیدار مردمی را فراهم نکرد گفت:این سفر که بارعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، به حداقل دیدار عمومی اکتفا کردیم.


وی درباره مسائلی که در دیدار با نمایندگان اقشار و نخبگان خراسان شمالی و همچنین دیدار محدود مردمی ارایه شد گفت: در این دیدار‌ها پروژه‌هایی مطرح شد که ده سال به تعویق افتاده و بیشتر مربوط به مسکن و این موضوع بسیار ناراحت کننده است و نشان دهنده آن است که دستگاه‌های که مسوول انجام تعهدات بودند از جمله دستگاه‌های دولتی و خصوصی غفلت کرده اند.


آقای رییسی اظهار داشت: تسریع در انجام تعهدات بویژه تعهداتی که مربوط به مردم است باید بسرعت انجام شود؛ بسیاری از مشکلات ربطی به تحریم ندارد و گره گشایی به دست مسئولان است.


رییس دستگاه قضا با اشاره به دو موضوع موجود در کشور که معیشت مردم و کرونا است گفت: رفع این دو مشکل و دغدغه بجای مردم، وظیفه کنونی مسوولان است.


آقای رییسی همچنین با اعلام رضایت از وضعیت قضایی استان افزود: سه محور اصلی دستگاه قضا که حمایت از تولید، مبارزه با فساد و حفظ کرامت انسانی است در دستگاه قضایی خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفته و بخوبی اجرا شده است.


وی در پایان از مسئولان استانی خواست خدمت خالصانه به مردم باب الرضا را سرلوحه کار خود قرار دهند.