سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

تدارک ویژه شبکه اترک در دهه فجر - نمایش محتوی خبر

 

 

تدارک ویژه شبکه اترک در دهه فجر

تدارک ویژه شبکه اترک در دهه فجر

 مدیر کل صداوسیمای استان امروز از پخش 50 برنامه تولیدی و تامینی در دهه تدارک ویژه شبکه اترک در دهه فجرمبارک فجر از آنتن رسانه استانی خبر داد.

حمید قربانی جم گفت : این برنامه ها برای گروه های هدف خردسال، نوجوان، جوان، خانواده ، نخبگان و عموم مردم تهیه شده و در این برنامه ها از کارآفرینان ، ورزشکاران موفق و هنرمندان انقلابی تمام شهرستان های خراسان شمالی دعوت می شود.

حضور ائمه جمعه ، نمایندگان مجلس ، مدیران دستگاه های اجرایی برای معرفی خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های شبکه اترک برای ایام الله دهه مبارک فجر است.

قربانی جم ایجاد شور و نشاط ملی ، بازخوانی انقلاب ، تبیین گفتمان انقلابی گری، گرامیداشت یاد سردار سلیمانی  ، نمایش جلوه های مردمی و نقش اقوام در شکل دهی و حمایت از انقلاب را از مهمترین محورهای برنامه سازی در این ایام عنوان کرد.

ویژه برنامه خیابان انقلاب پلاک 42، زنگ خدمت، مسابقات رادیویی و تلویزیونی، برنامه های میزگرد، مستندهای رادیویی، تلویزیونی و خبری، پویش چهل و دومین سالاگرد انقلاب اسلامی ، ارتباط با بیت بنیانگذار انقلاب اسلامی در خمین ، تولید گزارش های خبری از دستاوردهای نظام و انقلاب و پوشش رویدادهای خبری در این ایام از جمله برنامه های تدارک دیده شده شبکه اترک در دهه فجر است.

به گفته مدیر کل صدا و سیمای استان ، در سالروز میلاد حضرت زهرا (س) که متقارن با جشن پیروزی انقلاب اسلامی است ویژه برنامه هایی تهیه شده است.