سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

تضمین سلامت مردم در انتخابات - نمایش محتوی خبر

 

 

تضمین سلامت مردم در انتخابات

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی در نشست هم اندیشی انتخابات هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان اسفراین گفت: به مردم اطمینان می دهیم که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شعب اخذ رای، سلامت آنها تامین شود و از آرای آنان نیز به عنوان امانتداران، حفاظت خواهیم کرد.

احمد برادران افزود: شرایط لازم برای حضور حداکثری مردم استان در بزرگترین رویداد سیاسی کشور یعنی انتخابات ۲۸ خردادماه فراهم است.

وی گفت: توسعه زیرساخت های ارتباطات، بهداشت و درمان، راه ها، صنایع بزرگ و پایین دستی استان، مرهون وحدت و همدلی اجزای حاکمیت در استان است.

معاون استاندار خراسان شمالی گفت: امروز دشمنان نظام در تلاش هستند تا نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان دهند و قطعا مردم ما با حضور گسترده خود در انتخابات،  توطئه دشمنان را خنثی خواهند کرد.

عابدی مقدم رئیس هیات نظارت بر انتخابات خراسان شمالی هم با بیان اینکه همه دست اندرکاران انتخابات تلاش خواهند کرد  تا در ۲۸ خردادماه، انتخاباتی خوب، سالم، آرام، با امنیت، پرشور و با مشارکت حداکثری مردم برگزار کنند، افزود: از اقشار مردم می خواهیم با حضور حداکثری، هوشمند و آگاهانه خود  پای صندوق‌های اخذ رای، در استمرار و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نقش ایفا کنند.