سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

تمهیدات انتخابات و ثبت نام بموقع داوطلبان - نمایش محتوی خبر

 

 

تمهیدات انتخابات و ثبت نام بموقع داوطلبان

دانلود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان شمالی؛ رییس ستاد انتخابات استان امشب در گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی اترک  گفت: داوطلبان انتخابات شهر و روستا در زمان تعیین شده سریعتر برای ثبت نام اقدام کنند.
احمد برادران افزود: در فرایند ثبت نام و برگزاری انتخابات، شرایطی مهیا شده تا برای جلوگیری از شیوع کرونا از تجمع مردم جلوگیری شود.
وی گفت: انتخابات در یک روز انجام می شود و با نظر وزارت کشور و ستاد انتخابات کشور، احتمالا انتخابات از ساعات ابتدایی صبح آغاز شود.
احمد برادران گفت: گواهی عدم سوء پیشینه، مهم ترین مدرک مورد نیاز ثبت نام کنندگان است که حتما متقاضیان سریعتر برای آن اقدام کنند.
رییس ستاد انتخابات استان گفت: بخشی از مدیران و مسئولان که مسئولیت استانی و ملی دارند باید قبلا استعفا داده باشند و این استعفا تایید شده باشد.
معاون سیاسی استاندار افزود: اصل شناسنامه و کارت ملی، کارت پایان خدمت، عکس و تصویر مدرک تحصیلی، از دیگر مدارک متقاضیان ثبت نام در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاست.
برادران افزود: بر عملکرد داوطلبان، نظارت و تخلف و تبلیغات زودهنگام هم رصد و پیگیری می شود.
وی از کسانی که احساس مسئولیت می کنند خواست برای این انتخابات شرکت کنند‌.
رییس ستاد انتخابات استان گفت: 26هزار نفر، اجرای فرایند انتخابات گذشته را برعهده داشتند.
برادران که جانشین ستاد مدیریت مقابله با کرونا هم هست با اشاره به موج چهارم کرونا گفت: مسافرت به استان ها و شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است و چون خراسان شمالی در مسیر تردد مسافران است، باید دقت کنیم.