جشنواره مطبوعات خراسان‌شمالی برگزار می شود

معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسانشمالی از برگزاری پنجمین جشنواره استانی مطبوعات و خبرگزاری های استان همزمان با هفدهم مرداد و روز خبرنگار خبر داد.

حجت الاسلام ناصر هدایتی اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش مسابقه و ویژه برگزار می شود که بخش مسابقه این جشنواره در قالب های یادداشت، مقاله و سرمقاله، خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، عکس و طنز(تصویری) برگزار شده و بخش ویژه نیز شامل مقالات تحلیلی مندرج در مطبوعات و خبرگزاری ها با موضوع شعار سال(دولت و ملت، همدلی و همزبانی) خواهد بود.

وی در مورد شرایط و مقررات شرکت در جشنواره، گفت: آثار ارسالی باید از تاریخ ابتدای مرداد ماه سال ۹۳ تا پایان تیرماه سال امسال در مطبوعات و خبرگزاری ها منتشر شده باشد.

هدایتی افزود: هر فرد می تواند حداکثر در دو رشته با ارائه حداکثر دو اثر در هر رشته در پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های خراسان شمالی شرکت کند.

وی بیان کرد: در این جشنواره همانند دوره های پیشین آثار و مطالب بدون امضا و یا با امضای مستعار پذیرفته نمی شود.

هدایتی در مورد زمان و نحوه ارسال آثار نیز گفت: متقاضیان شرکت در جشنواره باید آثار خود را حداکثر تا تاریخ اول مرداد ماه امسال به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان ارتش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بجنورد، دفتر خانه مطبوعات خراسان شمالی تحویل دهند.

منبع : ایسنا