سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

حضور در انتخابات یک واجب اجتماعی - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور در انتخابات یک واجب اجتماعی

حضور در انتخابات یک واجب اجتماعی


 

 

 

در مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد یوم ا... 15 خرداد بر قیام خونین 15 خرداد،  به عنوان مبدأ انقلاب اسلامی تاکید شد .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد یوم الله 15 خرداد گفت: نباید جایگاه قیام خونین 15 خرداد به عنوان مبدأ انقلاب اسلامی فراموش شود  .

حجت الاسلام سالاری در ادامه گفت: حضور در انتخابات به عنوان یک واجب اجتماعی و  وظیفه ملی/ باید آگاهانه و همراه با بصیرت باشد .

وی به نام نویسی هزار نفر از نیمه اردیبهشت ماه تاکنون برای اعزام به حرم مطهر امام خمینی رحمت الله علیه اشاره کرد و گفت:  اعزام این افراد  در 3 شبانه روز  انجام می شود.

حجت الاسلام ایزانلو، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان هم برگزاری مراسم شبی با قرآن، دعوت از سخنرانان کشوری و اعزام150 مبّلغ به شهرها و روستاها  را  از برنامه های  14 و 15 خرداد ماه اعلام کرد .

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بجنورد هم گفت: به جز برنامه محوری در مسجد امام خمینی در شب 15 خرداد ،40 دستگاه اتوبوس به مرقد امام خمینی (ره) اعزام می شوند .

اکبری افزود: برگزاری برنامه های ویژه علمی بصیرتی پایگاه های بسیج،  نشست های تحلیلی، برنامه های متنوع فرهنگی، دعوت از خانواده شهداء، اعزام مُبلّغان به شهرها و روستاها و برپایی نمایشگاه ویژه قیام 15 خرداد/از دیگر برنامه های 12 کمیته  سالروز ارتحال حضرت  امام و قیام 15 خرداد است