سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان نظام را مایوس می کند - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان نظام را مایوس می کند

حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان نظام را مایوس می کند


 

 

عبدالجواد توحیدی در جلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن در این شهرستان افزود: دشمن برنامه ریزی می کند تا با ناامید کردن مردم آنان را نسبت به نظام و حکومت دینی بدبین کرده و از این طریق اهداف خود را پیاده کنند.

ویاضافه کرد: نقشه دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با آگاهی و بصیرت مردم مومن و متعهد کشورمان به طور قطع ناکام مانده است.

معاون فرماندار شیروان گفت:در زمانی که دشمنان قسم خورده انقلاب نهایت سعی و تلاش خود را برای کم رنگ کردن حضور مردم در عرصه های سیاسی و اجتماعی انجام می دهند لازم است در راستای خنثی سازی نقشه های آنان برنامه ریزی کرده و هوشیاری لازم را داشته باشیم.

رییس ستاد دهه فجر شیروان نشست گفت: صحنه های مختلف نظام جمهوری اسلامی نقش و تاثیر خود را داشته وئ درحضور مردم درمردم در این گفر پر رنگ و موثر سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این حضور می تواند موجب تقویت اقتدار ملی نظام شود.

حجت الاسلام جعفر یونسی نژاد افزود: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با جانفشانی ها و ایستادگی های مردم ایران در مقابل رژیم ستم شاهی یکی از مصداق های عینی پیروزی حق بر باطل است.

ئر پایان این نشست مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن در شیروان که از ساعت 10 صبح شروع می شود، از محل حسینیه اعظم تا مقابل مصلی نماز جمعه اعلام شد

منبع : خبرگزاری ایرنا