سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

در تدارک برگزاری انتخاباتی باشکوه هستیم - نمایش محتوی خبر

 

 

در تدارک برگزاری انتخاباتی باشکوه هستیم

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی؛ احمد برادران رئیس ستاد انتخابات استان در نشست مشترک  هیئت‌های اجرایی، بازرسی و نظارت انتخابات و اعضای شورای تامین شهرستان فاروج گفت: برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با مشارکت حداکثری در تراز جمهوری اسلامی و برابر با سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تلاش می‌کنیم.

 

آقای برادران با اشاره به وجود ۱۳ بند در قانون اساسی درباره انتخابات و مشارکت مردم و حضور مردم درصحنه گفت: از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که امروز شهروندان ما خود در انتخاب هایشان اثر گذارند.

 

وی گفت: وظیفه ماست که بستر حضور مردم در صحنه و فرایند انتخابات را در شرایط خاص کرونایی فراهم کنیم. امروز دشمن به نظام طمع کرده و مدت هاست کمپین های پاسخ منفی به انتخابات را در شبکه های اجتماعی و تلویزیون هایشان کار می کنند.

 

رئیس و سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری هم گفت: ماموریت محتوایی و میثاق ما با مردم و نامزدها، امانتداری و برگزاری انتخاباتی قانون‌مند است.

 

عابدین عابدی مقدم افزود: با توجه به شرایط کرونا آموزش ها محدود شده بنابراین حتما افراد با تجربه و مسلط به کار انتخاب شوند. آموزش ها باید با جدیت اجرا شود تا مهارت در حوزه اجرایی افزایش یابد.


 فرماندار فاروج هم با اعلام پیش بینی ۸۶ شعبه اخذ رای در این شهرستان گفت: از این تعداد، ۲۴ شعبه، سیار است.

 

نجفی با بیان اینکه میانگین سن داوطلبان شوراها در این شهرستان ( مجموع ۹۳ داوطلب جوان)،  پنج سال جوان تر شده است. همچنین مشارکت بانوان شهرستان شش درصد افزایش یافته است.

مجموع داوطلبان شهرستان ۵۳۸ نفر است.

حجت الاسلام نوروزی امام جمعه فاروج هم با بیان اینکه مردم ما همواره در کنار مسئولان و در صحنه بوده اند گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای، دشمن را ناامید می‌کند.