در مسیر توسعه

طرح بحث اقتصاد ،رویدادها و وقایع موثر در توسعه استان ، بررسی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در استان و توجه به توسعه همه جانبه در سایه اقتصاد پویا و خودکفایی ، ترغیب سرمایه گذاران و کمک به رفع موانع و معضلات اقتصادی از جمله موضوعاتی است که این برنامه به آن می پردازد .
از آنجا که استان خراسان شمالی ، استانی با قابلیت های فراوان می باشد در این برنامه در قالب میزگرد یا با دعوت از مسولان اجرایی استان ، نمایندگان مردم در مجلس . شوراهای اسلامی ، اساتید دانشگاه ، کارافرینان و نظرات مردمی به موضوعات مردمی به موضوعات خاص همچون کشاورزی ،اقتصادی ،عمرانی ،سیاسسی، فرهنگی، هنری ،محیط زیست ، آموزش و ... با هدف تعریف و تبیین موانع و چالش های توسعه اقتصادی و نقاط قوت توسعه یافتگی به گفتگو و تبادل نظر می پردازد.

فیلم های ارسالی مردمی با رویکرد نخبگان و کارآفرینان برتر از نظر مردم ،دعوت از کارآفرین و نخبه استانی جهت ایجاد انگیزه برای همه استانی ها و حمایت بیشتر از کارآفرین و نخبه توسط مسئولان زیربط ،مستند گزارشی ،گفتگوی کارشناسی ،پیامک ،قرائت وقایع و توسعه استان از طریق روزنامه و سایتها معتبر استان و ارتباط تلفنی با مدیران و کارشناسان و ... از جمله بخشهای مختلف این برنامه می باشد.

Loading the player...
سال تولید: 1398
عوامل تولید:

تهیه کننده : علی حسن نیا
صدابردار : علیزاده
تدوینگر: حسین بهادری
تصویربردار:خدادای، سبحانی
کارگردان: انفرادی
دستیار تهیه: حامد محمد زادهجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ