سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

در هفته دفاع مقدس میهمان پلاک 8 سیمای اترک باشید - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در هفته دفاع مقدس میهمان پلاک 8 سیمای اترک باشید

در هفته دفاع مقدس میهمان پلاک 8 سیمای اترک باشید


 

 

مخاطبان سیمای شبکه اترک می توانند در ایام هفته دفاع مقدس هر شب بیننده برنامه " پلاک هشت " در این شبکه باشند .

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی ، محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی این مرکز با بیان این مطلب افزود : برنامه تلویزیونی " پلاک هشت " به همت سپاه جوادالائمه برای پخش از سیمای شبکه آماده و تولید می شود .

وی با اعلام اینکه این برنامه تلویزیونی در 105 قسمت سی دقیقه ای در حال تولید و پخش می باشد گفت : " پلاک هشت " به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس هر شب ساعت 22:00 از سیمای خراسان شمالی به روی آنتن می رود .

مدیر روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی با اشاره به اینکه این برنامه با هدف معرفی و ارائه گزارشی از فعالیت های سپاه جواد الائمه (ع) خراسان شمالی تهیه و تولید می شود اضافه کرد : ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی و بررسی این موضوع نیز از جمله اهداف " پلاک هشت " به شمار می رود .

زاهد احمدی با بیان این نکته که تهیه کنندگی برنامه تلویزیونی " پلاک هشت " برعهده روابط عمومی و تبلیغات سپاه جواد الائمه (ع) خراسان شمالی است افزود : مسئول تهیه ، مجری و گوینده برنامه ابوذر شفیعی ، تصویربرداران آقایان ذبیح ا... الهی و علی احمدی خرم و تدوینگران نیز علی جلالی و میثم کاظمی می باشند .

وی اضافه کرد : کلام و متن گوینده ، پخش گزارش ، قرائت پیامکها ، حضور میهمان در برنامه و آرم پایانی ازجمله آیتم های این برنامه تلویزیونی است .

مدیر روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی خاطر نشان کرد : در هفته دفاع مقدس علاوه بر آیتم های روتین برنامه ؛ آیتمهایی نظیر گفتگو با رزمندگان ، آزادگان و خانواده های شهدای هشت سال دفاع مقدس ، یادآوری صحبتهایی از سرداران شهید استان ، مسابقه ، گزارش مردمی ، بررسی رویدادها و برنامه های سپاه و بسیج در این هفته و موسیقی با کلام و بی کلام در نظر گرفته شده است .