Skip to Content

دستگيري کلاهبردار حرفه اي با 22 ميليارد ریال کلاهبرداري در شیروان

شناسه : 339425809

دستگيري کلاهبردار حرفه اي با 22 ميليارد ریال کلاهبرداري در شیروان

دستگيري کلاهبردار حرفه اي با 22 ميليارد ریال کلاهبرداري در شیروان

فرمانده انتظامي خراسانشمالی از دستگيري يک کلاهبردار حرفه اي با 22 ميليارد ريال کلاهبرداري در شهرستان شيروان خبر داد.

به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار عليرضا مظاهري اظهارکرد: برابر اعلام پليس آگاهي شيروان در پي وصول يک فقره نيابت قضايي از دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان گرمه مبني بر اينکه فردي با سوءاستفاده از چک سفيد امضاء خانم ها، اقدام به کلاهبرداري از آنان مي کرد، موضوع در دستورکار مأموران پليس آگاهي قرار گرفت.

وي با بيان اينکه در تحقيقات و بررسي مأموران مشخص شد متهم با معرفي خود به عنوان راننده قضات و مأمور مبارزه با موادمخدر، اقدام به اخاذي از افراد قاچاقچي و ساير افراد مي کرد، افزود: مأموران با انجام يکسري اقدامات پليسي موفق به شناسائي محل اختفاي متهم و دستگيري وي در شهرستان شيروان شدند.

مظاهری ادامه داد: مأموران در بازرسي از منزل متهم تعداد زيادي عابر بانک، کارت ملي، کارت معاينه خودرو، چک سفيد امضاء، اوراق آموزش رانندگي، فاکتور فروش، سيم کارت و صيغه نامه کشف کردند.

وی با اشاره به کلاهبرداري 22 ميليارد ريال متهم، خاطرنشان کرد: متهم در بازجويي هاي انجام شده به بزه انتسابي خود اعتراف و اذعان داشته با طرح دوستي با خانم هاي شاغل و مغازه دار و انجام صيغه موقت و اخذ دسته چک از آنان براي کلاهبرداري از ساير افراد اقدام مي‌کرد.

سردار مظاهري با اشاره به اينکه متهم با معرفي خود به عنوان مأمور مبارزه با موادمخدر در شهرستان هاي آشخانه، گرمه، جاجرم، قوچان و شيروان اقدام به کلاهبرداري کرده، گفت: تحقيقات در خصوص ديگر کلاهبرداري هاي متهم ادامه دارد.

منبع : ايسنا