سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

دعوت استندار برای حضور در انتخابات - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت استندار برای حضور در انتخابات

دعوت استندار برای حضور در انتخابات


 

 

استاندار خراسان شمالی با صدور بیانیه‌ای از مردم متعهد و سلحشور استان برای شرکت در انتخابات   امروز و  خلق حماسه‌ای عظیم دعوت کرد.

در بیانیه استاندار آمده است:  بی‌تردید نظام حاکم بر جمهوری اسلامی ایران، الگویی است بی‌بدیل که توانسته با کارآمدترین ساختار، مشروعیت حکومتی برخاسته از دین را با نقش آفرینی مردمی درهم آمیزد و مدلی مقبول از سیاست و دیانت را در جهان به نمایش گذارد.

در  ادامه این بیانیه آمده:   انتخابات پس از شکل گیری انقلاب پربرکت اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، به عنوان بارزترین جلوه مشارکت عمومی در تعیین سرنوشت کشور و پیگیری اهداف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و با بیش از ده‌ها بار سابقه اجرا و بالاترین ضریب مشارکت/  از افتخارات غرورآفرین این مرز و بوم است.

در  ادامه بیانیه استاندار آمده:   این انتخابات با توجه به عبور از فتنه سال 88 و تحولات سیاسی جهان اسلام، به ویژه شکل گیری موج بیداری اسلامی در سطح کشورهای منطقه،  مبیّن درک و شعور سیاسی ملت نسبت به حساسیت‌های محرز کنونی و رفتارهای دوگانه دنیای غرب است.

در پایان  با توکل به درگاه ایزد متعال، در ظل توجهات حضرت ولی عصر (ارواحناه له الفداء) و با قرار گرفتن بر محور ولایت و تبعیت از فرامین داهیانه مقام معظم رهبری و سابقه ارزشمند مردم ولایی و همیشه در صحنه استان خراسان شمالی آمده است: حماسه‌ای درخور شأن تاریخ پرافتخار ایران اسلامی خلق  می کنیم.