سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

دعوت نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و ائمه جمعه کشور به حضور حماسی - نمایش محتوی خبر

 

 

دعوت نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و ائمه جمعه کشور به حضور حماسی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی، در بخشی از این بیانیه مشترک آمده:

نقش و جایگاه بی بدیل مردم و جمهوریت، در نظام اسلامی، برخاسته از اسلامیتِ نظام مردم سالاری دینی است، که به هم پیوسته و انفکاک ناپذیر و الگویی روشن از حاکمیت مردمی، مبتنی بر آموزه های ناب اسلامی پیش روی جهانیان است و یکی از روشن ترین جلوه های حضور مردم در چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تراز بالای مشارکت مردم در انتخابات گوناگون است.

در نگاه امامین انقلاب اسلامی، انتخابات، مظهر اراده ملی و جلوه حضور و مشارکت مردمی است. این رویداد سرنوشت ساز، به مثابهدعوت نمایندگان ولی فقیه در استان ها و ائمه جمعه کشور به حضور حماسی فرصتی بی نظیر برای تجدید قوای کشور و نظام اسلامی است که در انتخاب خدمتگزاران صالح و مردمی و کارگزاران امین، توانمند، دلسوز و انقلابی تبلور می یابد.

انتخابات، مظهر سه عنصر اصلیِ خداباوری، مردم باوری و خودباوری مردم است که با سرمایه گذاری در یک روز، آینده کشور را ترسیم می کند و از مؤثرترین شیوه ها برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و حرکت به سوی آینده روشن محسوب می شود و از سوی دیگر، جشن بزرگ بصیرت، عقلانیت، شور و شعور ملی و انقلابی است که موجبات خنثی شدن ترفندهای دشمن و تضمین امنیت و ثبات همه جانبه ایران عزیز و سربلند را فراهم خواهد کرد.

انتخابات ریاست جمهوری این دوره، درحالی برگزار می شود که ایران عزیز، از آزمون های سخت و دشوار مقابله با استکبار جهانی، در عرصه دفاعی، امنیتی و سیاسی، سربلند بیرون آمده و به عنوان قدرت برتر منطقه ای، الهام بخش نیروهای آزادیخواه جهان شده است. مردم عزیز ایران اسلامی، سال های گذشته، در برابر جنگ روانی و فشار حداکثری و جنگ اقتصادی، جانانه مقاومت کرده اند و با تحمل رنج و سختی های بسیار، سرو قامت و درخشان، برای برداشتن قدم های بلندتر در گام دوم انقلاب اسلامی آماده می شوند.


ما نمایندگان ولی فقیه در استانها و امامان جمعه سراسر کشور، اطمینان داریم؛ ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی، با وجود همه گلایه ها و دلخوری هایی که از کاستی ها و ضعف تدبیرها دارند، با درک عمیق و هوشمندانه از شرایط کشور و لزوم مشارکت پرشور و تأثیرگذار، در این مقطع زمانی مهم نیز برگ زرین دیگری در کتاب جهاد، ایثار و مقاومت انقلابی خود ثبت خواهند کرد.

در آستانه روز بزرگ ۲۸خرداد، شما را به مشارکت پرشور و انتخاب خدمتگزاری شایسته، توانمند، مردم باور و فسادستیز که به کار جهادی و روحیه انقلابی، جوانگرایی و ایجاد زمینه برای نقش آفرینی رویش های انقلاب اسلامی در عرصه مدیریتی، باور و التزام داشته باشد، برای تصدی مسئولیت خطیر و بی بدیل قوه مجریه و نیز انتخاب نمایندگانی امین، پاکدست و کارآمد، برای شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت می کنیم.