سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدار امام جمعه با اعضای ستاد - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار امام جمعه با اعضای ستاد

دیدار امام جمعه با اعضای ستاد


 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با اعضای ستاد انتخابات استان گفت : همه کاندیداهای تایید شده برای انتخابات ریاست جمهوری خوبند اما ما موظفیم خوبتر را انتخاب کنیم:

 

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی افزود: فردی که انتخاب می کنیم تا تصدی امور کشور را به عهده بگیرد باید برای رشد و بالندگی کشور ، افزایش نشاط اجتماعی و تثبیت نظام اسلامی تلاش کند و عدالت  همراه با التزام عملی به ولایت فقیه را مدنظر قرار دهد.

وی با اشاره به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب گفت : رهبر انقلاب از استقبال گسترده مردم خراسان شمالی در استقبال از ایشان تشکر کردند و ما هم در 24 خرداد با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای گیری/ از پیام نوروزی ایشان تشکر می کنیم.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان بر حضور گسترده مردم در انتخابات تاکید کرد و افزود: مردم سالاری دینی یعنی نقش موثر دین در حضور مردم در عرصه انتخابات و سیاست که اعضای ستاد انتخابات با رعایت  قانون ، بی طرفی در عملکرد و فراهم سازی شرایط حضور گسترده مردم را تقویت کنند.

در ابتدای این دیدار مطلبی معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئیس ستاد انتخابات  استان با اشاره به  بی تاثیری تحریم ها  در کشور گفت : مردم خراسان شمالی همواره در همه عرصه ها پیشرو بوده اند و در 24 خرداد ، غیرت، همت و حماسه سیاسی را با حضور یکپارچه خود به منصه ظهور می رسانند.

در پایان آخوند صمدی امام جمعه اهل سنت جرگلان گفت : پیروز اصلی در انتخابات مردمند و شیعه و سنی دوشا دوش هم همچون دریای خروشان با حضور در صحنه انتخابات پاسخ کوبنده ای به دشمنان خواهیم داد.