سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

دیدار قالیباف با امام جمعه بجنورد - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار قالیباف با امام جمعه بجنورد

دیدار قالیباف با امام جمعه بجنورد


 

قالیباف نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری در سفر به خراسان شمالی با امام جمعه ی بجنورد  دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی با اشاره به تنوع نامزدها و رقابت تنگاتنگ نامزدها برای انتخابات گفت:  امیدواریم این شور وشوق بین مردم با شعور و بصیرت همراه باشد.

وی افزود :  یک نتیجه مطلوب به نفع نظام جمهوری اسلامی رقم بخورد  تا قلب امام زمان (عج) ، رهبر و همه مسلمانان جهان خرسند شود و مسئله جهانی کشور و نظام ما  با  اقتدار بیشتری در جهان مطرح شود.

امام جمعه ی با اشاره به بعثت پیامبر (ص) گفت: پیامبر آمد تا معنویت را  در جامعه نهادینه کند و عدالت  و ارزش های الهی را  در جهان گسترش دهد.

وی  افزود:  اگر ما بتوانیم 3 عنصر عدالت ،  عقلانیت و معنویت  را  در کنار هم  در جامعه دینی حاکم کنیم / می توانیم ادعا  کنیم یک حاکمیت اسلامی در جامعه داریم.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان با اظهار تاسف از مدیریت دیمی در کشور گفت: مدیریت در کشور باید ریلی باشد تا کشور آسیب نبیند/ رئیس جمهور باید مدیریت ریلی  را  نهادینه کند تا رئیس جمهور بعدی ادامه راه وی را  در پیش بگیرد.

قالیباف هم در این دیدار گفت:  کشور با وجود با برکت مقام معظم رهبری، ریل گذاری شده است  و  در کشور  سند چشم انداز و برنامه 5 ساله تنظیم شده   و همه موظفند  براساس برنامه کشور را  پیش ببرند.

این نامزد ریاست جمهوری گفت: مدیرانی که قائل به حرکت روی ریل نبودند،  هم وقت خودشان و  هم وقت کشور را هدر  دادند و خسارت های جبران ناپذیری به کشور وارد کردند.

وی افزود: ما برای پیشرفت در کشور حق انتخاب نداریم بلکه ملزم هستیم در راه پیشرفت کشور حرکت کنیم .

قالیباف گفت: معتقدم  مردم و مدیران در حماسه سیاسی حق  آزمون خطا ندارند و باید با انتخاب اصلح / دولت بعدی بتواند حماسه اقتصادی را  که حق مردم ورهبری است/ به خوبی رقم بزند.

وی افزود:  نظام ما نیازمند یک کارآمدی است و اگر ما نتوانیم برای نظام کار کنیم به آن آسیب زده ایم.