دیدار مدیران شبکه اترک با استاندار خراسان شمالی

مدیرکل ، مدیران و اعضای شورای طرح و برنامه صدا و سیمای خراسان شمالی با استاندار خراسان شمالی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ در این دیدار ، مهندس سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه مردم همیشه در طول سه دهه گذشته با نظام همراهی کردند افزود : حالا نوبت مسئولان است که در عمل همراهی و همدلی با مردم را به نمایش بگذارند .

استاندار خراسان شمالی همچنین تکمیل طرحهای نیمه تمام را از بهترین اولویتهای استان در سال 94 اعلام کرد .

وی با بیان اینکه در سال 94 دو موضوع بسیار مهم برای استان و کشور داریم افزود : سفر ریاست محترم جمهوری به استان ازجمله این موارد است که امیدواریم در یکی دو ماه آینده صورت بگیرد و پروژه های مهم استان که نیازمند توجه بیشتر دولت می باشد در این سفر مطرح شود .

استاندار خراسان شمالی اضافه کرد : در پایان سال هم موضوع مهم انتخابات مطرح می باشد که نیازمند ایجاد بستر حضور بیشتر مردم در انتخابات همزمان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است که انشاء الله بتوانیم زمینه سازی مناسبی برای اجرای این مهم داشته باشیم .

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی هم در این دیدار با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و شعار سال گفت : صدا و سیما با آغاز فعالیت دولت یازدهم و با هدف تقلیل فاصله مردم و مسئولان نظام و ایجاد همگرایی و همدلی عمل کرده و در این راستا طراح مثلث مردم ، مسئولان و رسانه بوده است .

وی خاطر نشان کرد : توجه به نیازهای عمومی جامعه و انعکاس کاستیها و پاسخگویی مسئولان ، همراهی صدا و سیما با طرحهای مهم دولت از جمله سرشماری کشاورزی ، طرح تحول نظام سلامت و توجه به نیازهای مناطق محروم و مرزی و خدمات رسانی به این مناطق در سال 93 نشان از وجود این همگرایی و همدلی دارد .