سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

رسول مهربانی در رادیو اترک - نمایش محتوی خبر

 

 

رسول مهربانی در رادیو اترک

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ صدای اترک به مناسبت عید سعید و بزرگ مبعث در روز پنج شنبه این هفته ویژه برنامه ای با نام " رسول مهربانی " تدارک دیده است .

بنا بر این گزارش ، ویژه برنامه عید بندگی به تهیه کنندگی سمانه سفیدگر با آیتمهایی همچون ارتباط مستقیم با مراکز کردستان و کرمانشاه ، تبیین تاریخی بعثت حضرت رسول (ص) با حضور کارشناسان مذهبی شیعه و سنی ، گزارش مردمی ، پخش گزیده هایی از صوت فیلم محمد رسول ا... (ص) ، معرفی کتاب ، مسابقه پیامکی ، مولودی خوانی ، بعثت در آیات و روایات ، فرمایش بزرگان در زمینه بعثت ، موسیقی محلی زنده با گویشهای ترکی ، کرمانجی و ترکمنی ، پوشش جشنهای عید مبعث و ارتباط با گزارشگران افتخاری در دیگر شهرها و روستاهای استان به روی آنتن می رود .

از دیگر عوامل این ویژه برنامه رادیویی می توان به آرش ضرغامی و نسرین شاکری به عنوان گویندگان برنامه اشاره کرد .

ویژه برنامه " رسول مهربانی " به مناسبت عید سعید مبعث روز پنج شنبه 21 اسفند از ساعت 09:30 الی 11:00  از رادیو اترک میهمان خانه های هم استانی ها خواهد بود .

سیمای اترک نیز به مناسبت عید بندگی در برنامه شب های اترک تلاش می کند با آیتم های متنوع  و شاد ، مولودی خوانی ، دعوت از خانواده شهدا ، آشتی کنان ، گروههای موسیقی وسرود و دروبین مخفی لحظات شاد ومفرحی را برای هم استانی های عزیز رقم بزند  .