سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

روز بصیرت در شبکه اترک - نمایش محتوی خبر

 

 

روز بصیرت در شبکه اترک

روز بصیرت در شبکه اترک

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، سیمای اترک با ویژه برنامه « روز بصیرت » به مناسبت روز نهم دی ماه میهمان مردم ولایت مدار و انقلابی استان خراسان شمالی است.

برنامه  « روز بصیرت » با دعوت از کارشناسان و میهمانان به دستاوردها ، بصیرت و دشمن شناسی مردم بیدار ایران اسلامی پرداخته وبا پخش قسمتهای از راهپیمایی عظیم روز 9 دی سالهای گذشته و سخنان رهبر معظم انقلاب ، تجدید بیعت مردم استان خراسان شمالی با آرمان های امام راحل ( ره ) و رهبر عظیم الشان انقلاب را به تصویر می کشد .

« روز بصیرت » با بخش های مختلفی مانند : گزارش مردمی ،کارشناسی و تحلیل، سرودهای حماسی،  نماهنگ ، تلفن و پیامک و...حماسه ماندگار بزرگ مردم استان را در روز 9 دی ارج می دهد .

ویژه برنامه « روز بصیرت » به تهیه کنندگی حسین علیزاده و با اجرای ابوذر شفیعی از ساعت 10:00 صبح روز سه شنبه نهم دی از سیمای اترک به روی آنتن می رود.

سیما ی اترک همچنین در برنامه های دیگرازجمله : « صبح تازه »  ساعت 7:00 ، « خانه مهر » ساعت 09:00 و "شب های اترک" ساعت21:00، به روز بصیرت و میثاق امت با ولایت می پردازد.

صدای اترک نیز با برنامه «پیام اترک» و پخش مراسم های گذشته( راهپیمایی مردم ) شهرهای مختلف استان ،سخنرانی رهبر معظم انقلاب ، گزارش مردمی ،کارشناسی و تحلیل، سرودهای حماسی، تلفن و پیامک و... ، با هدف اطلاع رسانی در خصوص ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت شنوندگانش را همراهی می کند.

واحد خبرمرکز نیز با تولید ویژه برنامه «گفتگوی ویژه خبری » ، تهیه گزارش های مردمی و ... نقش مهم بصیرت در جامعه را انعکاس می دهد.