سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

رژه نیروهای مسلح در نخستین روز از هفته دفاع مقدس - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رژه نیروهای مسلح در نخستین روز از هفته دفاع مقدس

رژه نیروهای مسلح در نخستین روز از هفته دفاع مقدس


 

 

 

همزمان با نخستین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس نیروهای مسلح مستقر در استان خراسان شمالی مراسم رژه را برگزار کردند  .

این مراسم که در بلوار دولت شهر بجنورد برگزار شد نیروهای نظامی و انتظامی اعم از سپاه جوادالائمه (ع)، تیپ 130 پیاده شهید دلجویان، نیروی انتظامی و مرزبانی ، نیروی مقاومت بسیج و پدافند هوایی شهرآباد در قالب یگانهای پیاده و موتوری با حمل سلاح های سبک و سنگین از مقابل جایگاه کلام ا... مجید/ پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران ، تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب رژه رفتند .

در این مراسم که با حضور استاندار و سردار آل اسحاق فرمانده پدافند غیرعامل کشور و دیگر مسئولان برگزار شد/ نیروهای نظامی و انتظامی آخرین توانمندی های دفاعی و نظامی خود را به نمایش گذاشتند .

پرویزی استاندار خراسان شمالی با تبریک هفته دفاع مقدس/ کوحدت و ایمان را رمز پیروزی ملت غیور ایران در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس دانست و ابراز امیدواری کرد با همکاری همه مسئولان اجرایی و نیروهای نظامی و انتظامی استان ضمن تقویت وحدت در جامعه ، زمینه خدمت رسانی بهتر به مردم استان فراهم شود .

سردار آل اسحاق فرمانده پدافند غیرعامل کشور هم در این مراسم ، ایمان به خدا را قوی ترین سلاح نیروهای نظامی و انتظامی کشور دانست و افزود: اگر می خواهیم در دنیا بزرگ و عزتمند باشیم باید در مقابل خداوند متعال کوچک باشیم .