سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

سریال روزهای زیبا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال روزهای زیبا

Loading the player...

 

روزهای زیبا» مضمونی اجتماعی دارد و نگاه جدیدی به قابلیت‌های درونی افراد و مخصوصا زنان دارد. نویسنده فیلمنامه، مهرنوش خرسند است و برزو نیک‌نژاد با نظارت کارگردان آن را بازنویسی کرده است.

داستان این سریال درباره دختر جوانی به اسم سیماست که تحت‌ ‌تاثیر تربیت پدر عارف‌مسلکش در خانواده‌ای با این حال و هوا بزرگ شده و برای همین درون و سیرت پاکی دارد تا آنجا که روی اطرافیانش تاثیرات مثبت و غیرقابل انکاری می‌گذارد اما مسائل جدیدی که پیش می‌آید، باعث می‌شود او با خواهرانش دچار اختلاف بشود و با‌ترک خانه به مددکاری اجتماعی بپردازد. او با این کار، خودش را وقف جامعه می‌کند و می‌کوشد در کنار پرستاری از افراد بی‌بضاعت، تحقیقات علمی‌اش را هم به سرانجام برساند.

روزهای زیبا علاوه بر داستان اصلی‌، داستان‌های حاشیه‌ای زیادی هم دارد که باعث می‌شود آن را یک سریال اپیزودیک در نظر گرفت؛ حاشیه‌هایی که خیلی وقت‌ها به اصل تبدیل می‌شود.

بازیگران اصلی کار رزیتا غفاری، حسن پورشیرازی، لادن طباطبایی، حسن جوهرچی، سام درخشانی، عنایت بخشی، منوچهر آذر، مریم کاویانی، شهروز ابراهیمی، مریم رهبری، علی افشار، ملیکا ناظری، حسین توشه و بهار ارجمند هستند. ضمن این که اخیرا بازیگران دیگری مثل نادر سلیمانی، محسن قاضی‌مرادی، بهروز بقایی، بهنوش بختیاری، آفرین چیت‌ساز، مهوش وقاری و زهره فکور‌صبور هم جلوی دوربین این مجموعه ظاهر شده‌اند.. : مدیر تصویربرداری: افشین احمدی، طراح صحنه و لباس: هادی قمیشی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، صدابرداران: رضا کشاورزی و هادی افشار، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: برزو نیک‌نژاد، تدوین: اکبر توکلی، عکس: احمد معینی‌جم، تهیه‌کننده: سیدامیر سیدزاده، روابط عمومی: سمیه عبدالله‌زاده و مدیر تولید: ناصر ریحان‌صفت.