سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۱ آبان ۱۴۰۰

شبهای اترک تابستان 92 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شبهای اترک تابستان 92

Loading the player...

 

 

برنامه تلویزیونی شبهای اترک به تهیه کنندگی مجتبی فروزانفر ، تابستان امسال و پس از پایان ماه مبارک رمضان هرشب با پرداختن به موضوعی اجتماعی و فرهنگی میهمان خانه های هم استانیهاست .

بنا بر این گزارش ، برنامه (شبهای اترک تابستان 92 ) با ایجاد آیتمهای جدید گردش در روستا ، سه نکته ، رسانه در رسانه ، ایستگاه و دمنوش در پی جذب حداکثری مخاطبان استان خواهد بود .

آیتم های حضور میهمانانی از اقشار مختلف جامعه ، گزارش مردمی ، گزارش روز ، مسابقه و بازخوانی پیامکهای مخاطبان از دیگر آیتمهای این مجموعه تلویزیونی است و باید گفت در آیتم (ایستگاه ) به اطلاعات و اخبار همه شهرستانهای استان خراسان شمالی پرداخته می شود و در آیتم (( رسانه در رسانه )) نیز اخبار و موضوعات صدا و سیمای استان پوشش داده می شود .

عوامل برنامه تلویزیونی شبهای اترک تابستان 92 در آیتم جدید (گردش در روستا ) به  روستاهای مختلف استان سری می زنند و موضوعاتی نظیر مباحث فرهنگی کار و تلاش مورد بررسی قرار می گیرد .

 

آیتم جدید دیگری نیز با عنوان (دمنوش ) در این برنامه تلویزیونی است که به موضوع فرهنگ تغذیه ای و سنتی مردمان استان خراسان شمالی و دم کرده های گیاهی و آثار و خواص این دم کرده ها می پردازد .

شبهای اترک تابستان به تهیه کنندگی مجتبی فروزانفر و دستیاری غلامرضا هدایتی ، کارگردانی تلویزیونی مسعود انفرادی و کارگردانی هنری خانم آذر نظری هر شب به غیر از جمعه ها از ساعت 21 و 10 دقیقه به صورت زنده و به مدت 45 دقیقه به روی آنتن می رود .

 

تصویربرداران:عباس کیانپور ، حسین بهادری ، علی سبحانی ، علی حسن نیا ، مهدی رحیمی و رضا اسکندری

صدا بردار:

احسان صابریان و احسان حسن پور

دستیار تصویر و صدا:اشکان رادمان

منشیان صحنه :سهیلا حقانی و زهرا رحیم پور