سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

شبهای اترک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شبهای اترک

Loading the player...

 

 

برنامه شبهای اترک بهار به تهیه کنندگی محسن سرداریان در 80 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده است و آنچه در این مجموعه دیده خواهد شد به شرح ذیل است.

برنامه شبهای اترک در فصل بهار همانند سایر فصول خود را ملزم به پرداختن به رویدادها و فعالیتهای جاری استان می داند. ضمناً مناسبت های پیش آمده را نیز در دستور کار خود خواهد داشت. اما در فصل بهار برنامه شبانه به چند موضوع توجه ویژه خواهد داشت. اول اینکه فروردین ماه همزمان است با شروع سال جدید. در ثانی استان، استانی است با جمعیت گسترده روستایی و فعالیتهای عمده کشاورزی . فروردین برای برخی کشاورزان فصل آماده سازی زمین برای کاشت و برای بعضی دیگر فصل برداشت محصول است به همین دلیل برنامه به کشاورزی و کشاورزان نگاهی خاصی خواهد داشت.

عوامل برنامه:

تهیه کننده محسن سرداریان- دستیار تهیه رضا اسماعیلی- تصویربرداران عباس کیانپور، رضا اسماعیلی، حسین بهادری، ایمان بدری- تدوین گران حسین بهادری، ایمان بدری، محمدتقی علی آبادی- کارگردان محمدتقی علی آبادی- مجریان علی رضوانی، آرش ضرغامی- موسیقی آرم: امیر بدیعی، مجتبی ابوالقاسم پور- طراحی و اجرای دکور جعفری، امین الشریعه- آرم و وله: ایمان بدری- گزارشگر علی یزدانی، محمد ولی زاده.