رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

شبهای اترک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شبهای اترک

برنامه شبهای اترک، از مهمترین برنامه های شبکه استانی است. این برنامه مخاطب زیادی از میان اقوام مختلف دارد و باید در ساخت آن به سلیقه اقوام مختلف توجه کرد. با توجه به اینکه در فصل تابستان هستیم و نیاز هم استانی های عزیز به برنامه های شاد احساس می شود، بنا داریم ،این برنامه را به صورت یک جنگ شبانه اجرا کنیم . این برنامه شامل دو بخش زنده و ضبطی است.

بخش زنده برنامه شامل موسیقی، نمایش، موسیقی و .... است . بخش نمایشی به صورت زنده و با حضور یک شخصیت طنز در کنار مجری اجرا می شود . هر شب میزبان یکی از خواننده های استان هستیم و اجرای وی را در دو بخش مجزا می بینیم . مسابقه بخش دیگر برنامه است و جوایز آن بر عهده سازمان می باشد.

در این برنامه بخش گفتگو فقط با حضور مهمانهای ویژه و کشوری که مورد نظر معاونت محترم سیما هستند انجام می گیرد و در غیر این صورت برنامه بخش گفتگو ندارد.

بخش ضبطی برنامه شامل گزارش طنز مردمی، پخش فیلم و عکس ارسالی و موزیک ویدئو است.

با حفظ ساختار فوق، جمعه ها برنامه از مرکز قدیم صداوسیما و با حضور تماشاگران پخش می شود. در صورت حمایت ارگان ها و سازمان های مختلف، مهمانها از سوی آنها معرفی می شود و لازم است جوایز مسابقه های برنامه را بر عهده بگیرند.

توجه به فرهنگ بومی استان از مهمترین اهداف این طرح است. استفاده از المان های استانی و صنایع دستی در دکور برنامه لازم و ضروریست.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده: سید ابراهیم مسبوق و رسول فرح بخش

تدوینگر: حسین بهادری

تصویربرداران: اسکندری ، حسن نیا، سبحانی

صدابردار:عارفی

دستیار:علی رمضانی

مجری:آرش ضرغامی

نویسنده و کارگردان هنری : جهانگرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام یکی از هنرمندان خطه کهن سابقه جاجرم هستم ... ruhollah ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۸:۲۱

ruhollah
با سلام یکی از هنرمندان خطه کهن سابقه جاجرم هستم از برنامه های سیما به خصوص شب های اترک تشکر ویژه دارم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۸:۲۱