سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

شورای نگهبان ‏‏ ضامن جمهوریت نظام - نمایش محتوی خبر

 

 

شورای نگهبان ‏‏ ضامن جمهوریت نظام

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان شمالی امام جمعه بجنورد با گرامیداشت روز شورای نگهبان گفت: از اوایل انقلاب تاکنون بیشترین هجمه ها به آن وارد شدهشورای نگهبان؛ ضامن جمهویت نظام است. و امامان انقلاب از این مجموعه بسیار حمایت کردند چراکه این مجموعه، ضامن جمهوریت نظام است.

حجت الاسلام والمسلمین نوری در آستانه ایام حج، عید قربان و روز عرفه گفت: برای شکستن بت مستکبران و زورگویان جهان و برائت از ظلم و فساد، باید بر نفس خود غلبه کرد و آن را شکست.
خطیب جمعه بجنورد با اشاره به سالروز شهادت امام باقر (ع) گفت: آن امام بزرگوار، با تربیت مبلغان بسیار و اهتمام به کار و تولید، دین مبین اسلام را گسترش داد و امروز دولتمردان ما هم باید ایشان را الگو قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به صف های طولانی در نانوایی ها و مشکلات نانوایان گفت: مسئولان مربوط هرچه زودتر به درخواست نانوایان درخصوص افزایش قیمت نان رسیدگی کنند تا هم مشکل بی کیفیت بودن نان و هم صف های نانوایی در این شرایط کرونایی برطرف شود.
حجت الاسلام والمسلمین نوری همچنین با اشاره به خشکسالی و کمبود جدی آب، خواستار نظارت مسئولان و همکاری مطلوب مردم در این حوزه شد.