سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

شیماوکمکهای مردمی - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شیماوکمکهای مردمی

شیماوکمکهای مردمی


 

بعد از پخش گزارش  داستان سوختگی شیما  در صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی و در وب سایت این مرکز و سایت مجازی نگاه (negahmedia.ir)هموطنان عزیز ما در سراسر کشور و استان خراسان شمالی  شیما دختربچه 6 ساله خراسان شمالی که سال گذشته بر اثر بازی با بنزین از ناحیه صورت دچار سوختگی شد و اکنون مادربزرگش قادر به تامین هزینه های درمان وی نیست  را در آغوش گرم خود گرفتند و به دنبال درمان او هستند .

یک دکتر فرانسوی که در سال 2 تا 3 ماه برای درمان افراد بی بضاعت به ایران سفر می کند با دیدن عکس های شیما  و مطلع شدن از وضعیت زندگی او ،  جراحی این دختربچه را قبول کرده است ، همچنین پزشکان بیمارستان فاطمه زهرای )س)تهران هم برای درمان شیما اعلام آمادگی کرده اند .

عمل شیما به دو روش انجام می شود یک روش از پوست بدن خود شیما و روش دیگر استفاده از پوست مصنوعی که قیمت این پوست مصنوعی در ابعاد 20.20 در 2 سال گذشته  2 هزار یورو بوده است.

با حرکتی کاملا مردمی آقای محمدزاده یک خیر بجنوردی  هم در تهران به دنبال رایزنی هایی برای معالجه شیما است و امور درمانی وی را پیگیری می کند .

این ستاد برای امرار معاش خانواده مادربزرگ شیما هم برنامه ریزی هایی دارد که پس از درمان شیما اجرایی می شود .

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان شمالی هم در نظر دارد با  جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی از کودکان برای شیما ، حس همکاری و نوع دوستی را بین کودکان رواج دهد .

شیما به عنوان عضو افتخاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی هفته ملی کودک امسال در کنار کودکان خواهد بود.

بر همین اساس برای شیما سایتی طراحی شده تا افرادی که مایلند از وضعیت شیما مطلع شوند به این shima_kalimani.blogfa.com سایت مراجعه کنند .

هموطنان عزیز می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 0344151741004 بانک ملی شعبه شهید امامی بجنورد به نام ستاد کمک های مردمی برای شیما واریز کنند.

دختر بچه ایی که از آیینه ها گریزان است  برای دیدن صورت بدون  زخم خود امیدوار شده است