سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

فرماندار اسفراین: اصلی ترین پشتوانه انقلاب وفاداری مردم است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار اسفراین: اصلی ترین پشتوانه انقلاب وفاداری مردم است

فرماندار اسفراین: اصلی ترین پشتوانه انقلاب وفاداری مردم است


 

 

مهدی عابدی در نخستین روز دهه مبارک فجر در دیدار اعضای شورای اداری اسفراین با امام جمعه این شهر اظهار کرد: روز 12 بهمن، سالروز ورود حضرت امام (ره) به کشور و آغاز دهه فجر، روز بزرگی برای ملت ایران است چرا که در این روز ملت ایران از شر حکومت استبدادی طاغوت خلاص شد.

وی به شیطنت های متعدد استکبار جهانی در 35 سال گذشته از عمر انقلاب اشاره کرد و افزود: دشمنان هرچه توانسته اند برای به انحراف کشیدن و انزوای انقلاب کرده اند اما آنچه به این انقلاب ابهت و عظمت جهانی بخشیده حمایت های مردمی بوده است که هیچ وقت رنگ نباخته است.

عابدی گفت: ملت غیور ایران همواره با قدم نهادن در مسیر تحقق اهداف انقلاب و دستاوردهای امام بزرگوار از هیچ کوششی دریغ نکرده و در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب نیز دنیا بار دیگر ابراز وفاداری و احساس تعلق ملت ایران را به ارزش های تمام عیار اسلامی و ایرانی به خوبی مشاهده می کند.

امام جمعه اسفراین نیز گفت: حضرت امام (ره) در 12 بهمن ماه سال 1357 پس از 15 سال تبعید به کشور اسلامی خود باز گشتند و در میان مردم انقلابی ایران و با حمایت های تمامی اقشار توانستند بساط حکومت استبداد را برای همیشه از ایران برچینند.

حجت الاسلام محمدیان با تاکید بر حفظ صبغه الهی در جشن های ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر بهترین فرصت برای بازخوانی اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی است تا نسل جوان با دستاوردهای ارزشمند انقلاب آشنا شده و در صیانت از آن بکوشد.

منبع : خبرگزاری ایرنا