سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

قدردانی فرماندهی نیروی انتظامی استان از شبکه اترک - نمایش محتوی خبر

 

 

قدردانی فرماندهی نیروی انتظامی استان از شبکه اترک

 به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی ، سرتیپ دوم علیرضا مظاهری فرماندهی نیروی انتظامی استان خراسان شمالی  با ارسال پیامیاز مدیر کل وهمکاران شبکه اترک به پاس تلاش و کوشش در راستای تولید و پخش برنامه های ویژه هفته ناجا و انعکاس اقدامات و خدمات نیروی انتظامی استان خراسان شمالی قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است :

امروز رسانه ها قدرتمند ترین ابزار در آگاهی بخشی عمومی هستند.

آموزش های فراگیر صدا و سیما باعث می شود که آحاد جامعه با قوانین و مقررات، موضوعات مختلف زندگی اجتماعی و حقوق و تکالیف شهروندی خود آشنا شوند و همین امر بسترساز مشارکت بیشتر آنان درزمینه های مختلف اجتماعی و افزایش امنیت اجتماعی خواهد شد.

فرهنگ سازی مناسب و ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان، رسالت مشترک نیروی انتظامی و صدا وسیما است به نحوی که امروز رویکرد پلیس جامعه محور، یک رویکرد پیشگیری است و بی تردید برای گسترش فرهنگ پیشگیری در بین مردم، آموزش یکی از اصلی ترین ارکان محسوب می شود که صدا و سیما در این زمینه همواره از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هست.

اینک به شکر خداوند متعال در راستای تعاملات هرچه بیشتر پلیس استان با صدا و سیما، گام های بسیار خوب و موثری برداشته شده است که با تلفیق اتاق های اندیشه ورزی و هم افزایی بیشتر می توان اقداماتی اثربخش و جذاب تر را برنامه ریزی و ارائه داد.

اینجانب برخود لازم دانسته تا از اقدامات بسیار مطلوب و موثر مدیرکل محترم صدا و سیمای استان خراسان شمالی و همکاران خدوم ایشان در اجرای بهینه و مطلوب برنامه های هفته ناجا و همچنین سایر ماموریت های پلیس که در کنار ما بودند تقدیر و تشکر نمایم.

امید است تا با استعانت از ذات مقدس احدیت در ظل توجهات و عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) همه ما در راه خدمت به ملت شریف ایران اسلامی بیش از پیش کوشا باشیم.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی

سرتیپ دوم علیرضا مظاهری