سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

قدردانی نماینده معزز ولی فقیه و فرماندهی سپاه حضرت جواد الائمه ( ع )استان خراسان شمالی از رسانه ملی - نمایش محتوی خبر

 

 

قدردانی نماینده معزز ولی فقیه و فرماندهی سپاه حضرت جواد الائمه ( ع )استان خراسان شمالی از رسانه ملی

 به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی ، حجت السلام والمسلمین رضا نوری نماینده معزز ولی فقیه و سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم چمن فرماندهی سپاه حضرت جوادالائمه  ( ع ) استان خراسان شمالی  با ارسال سپاس نامه ای از مدیر کل وهمکاران شبکه اترک به پاس تلاش و کوشش در راستای تولید و پخش برنامه های رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه در جهت کمک به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از بیماری منحوس کرونا تقدیر و تشکر کرد .

در متن این پیام آمده است :

در لبیک به فرمان مقام عظمای ولایت ، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی )امواج عطوفت و مهربانی مردم نوع دوست ایران اسلامی به سوی هم نوعانشان روانه شد و در روزگار دشواری و بلا ، قلب های هم نوا و دست های گشوده به کمک مومنانه طعم تلخ فقرو نیازمندی را به شیرینی و حلاوت خیر خواهی و احسان بدل نمود .

فعالیت ثمر بخش حضرتعالی و کارکنان زیرمجموعه در رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه در جهت کمک به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از بیماری منحوس کرونا اقدامی خداپسندانه و ستودنی است . قدردان اندیشه های نیک ، عزم های جزم و گام های استوارتان ، هستیم. توفیق خدمت نصیب راهتان باد .