قدس عزیز

" قدس عزیز " عنوان ویژه برنامه ای است با ساختار ترکیبی ساده که بصورت زنده – ضبطی مراسم راهپیمایی روز جهانی را در استان خراسان شمالی پوشش می دهد .

این ویژه برنامه به مناسبت روز جهانی قدس از ساعت 8 صبح از استودیو تا ساعت 12 روزجمعه نوزدهم تیرماه و در مجموع 4 ساعت از سیمای استانی اترک پخش می شود.

سیمای اترک در نظر دارد با استقرار گروه های سیار و رپرتاژ خود در مسیر این راهپیمایی و به روی آنتن بردن این حماسه هم استانیها بار دیگر به جهانیان ثابت کند که مردم همیشه در صحنه خطه دلیرمردان و شیرزنان خراسان شمالی با مشت های گره کرده خود حامیان ملت مظلوم فلسطین بوده و خواهند بود .

کلام مجری ، پخش گزارشهای مردمی، حضور خواننده ، مهمان ، پخش نماهنگهای تولیدی و تامینی، دعوت از مسئولین ، مسابقه ، پیامهای مردمی و زیرنویس از آیتمهائی می باشند که تا قبل از شروع راهپیمائی در استودیو اجرا خواهند شد.

با شروع راهپیمائی نیز پخشِ زندۀ مراسم همراه با مصاحبه های مردمی که از واحدِ سیار مستقر در مسیر راهپیمائی ارسال می گردد ، جایگزینِ برنامه های استودیو خواهد شد.

در لابلای آیتمهای فوق الذکر مصاحبه با طیف و اقشار مختلف مردمی اعم از پیر و جوان و زن و مردِ شرکت کننده ، علاوه بر ایجاد ریتم و ضرباهنگ ، منعکس کنندۀ حال و هوای مراسم و غنای برنامه خواهد شد.

Loading the player...
سال تولید: 94/4/19
عوامل تولید:

تهیه کننده : علی رحیمی            کارگردان : مسعود انفرادی

تصویربرداران : محمد اسپیگی ، علی سبحانی ، عباس کیانپور ، علی حسن نیا و رضا اسکندری

دستیار صدا و تصویر :  اشکان رادمان          صدابردار  :  احسان حسن پور